www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

  Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"

Πήγαινε κάτω 
4 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gipos13
Αρχιλεουρας
Αρχιλεουρας



Αριθμός μηνυμάτων : 759
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2009
Τόπος : Aθήνα

 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"    Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΤετ 13 Ιουλ 2011, 10:55

Σε συνέντευξη του σε αθλητική εφημερίδα, ο Ντρου Νίκολας έδειξε διατεθειμένος να αποδεχτεί το νέο, πιο "σφιχτό", οικονομικό πλάνο της διοίκησης του Παναθηναϊκού

Ο Αμερικάνος γκαρντ του Τριφυλλιού μίλησε στην εφημερίδα "ΠΡΑΣΙΝΗ" και τόνισε πως η αλλαγή πλεύσης στα οικονομικά των πρωταθλητών Ευρώπης είναι απόλυτα λογική βάση των όσων συμβαίνουν στην χώρα.

"Αυτό θεωρώ πως είναι απόλυτα κατανοητό και σεβαστό απ' όλους. Όλοι γνωρίζουμε τι συμβαίνει από οικονομικής άποψης στην Ελλάδα. Δεν μου έχει προξενήσει εντύπωση το γεγονός. Δεν είναι έκπληξη για εμένα. Να σας πω, νομίζω ότι είναι μία λογική εξέλιξη, με βάση πάντα όλα όσα συμβαίνουν στην χώρα" δήλωσε σχετικά.

"Θέλω να μείνω"

Σε ό,τι έχει να κάνει με το δικό του μέλλον στον Παναθηναϊκό, ο Ντρου Νίκολας ήταν ξεκάθαρος για τις προθέσεις του.

"Φυσικά και θέλω να μείνω στον Παναθηναϊκό. Έχω περάσει εδώ τρία καταπληκτικά χρόνια και έχω ζήσει πολύ όμορφες στιγμές. Όμως, όταν έρθει η στιγμή να μιλήσουμε για το συμβόλαιο μου, τότε θα δούμε τι θα γίνει. Θα συζητήσω με τους δικούς μου, αλλά και με τον ατζέντη μου και θα κάνουμε το καλύτερο για εμένα και το μέλλον μου. Αλλά ξαναλέω ότι εγώ θέλω να μείνω στον Παναθηναϊκό" είπε ο Αμερικάνος γκαρντ."
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
akisdelphi
Αρχαιος
Αρχαιος
akisdelphi


Αριθμός μηνυμάτων : 1250
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 62
Τόπος : ΔΕΛΦΟΙ

 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"    Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΠεμ 14 Ιουλ 2011, 23:42

ΑΡΧΙΔΙΑ ΚΑΛΑΒΡΕΖΙΚΑ......ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"    Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 00:19

Και μετά μου λέτε να ασχολούμαστε με τα αθλητικά και να χαλάνε και τα νεύρα μας, είναι που είναι η κατάσταση στην κοινωνία και στη γαμωχώρα σκατά...Οι άλλοι δεν μπήκαν καν στον κόπο να κάνουν πρόταση (έστω μείωσης) στον Φώτση, στον Σάτο και στον Νίκολας και τους είπαν "βρείτε ομάδα".Τι να πω ρε, ο τελευταίος να κλείσει την πόρτα και ο τελευταίος θα είναι του χρόνου ο Ζοτς.Οι κοντοί το κλείσανε το μαγαζί και όχι μόνο αυτό, ενώ είχαν αποφασίσει να το κλείσουν εδώ και καιρό δεν μπήκαν καν στον κόπο να κάνουν επαφές μπας και βρεθεί κανένας χριστιανός να αγοράσει....Και μου βγαίνανε και όλοι και κάνανε βαρυσήμαντες δηλώσεις για το πώς θα φτάσουμε τα κύπελλα της Ρεάλ....Ο Θεός να βάλει το χέρι του του χρόνου....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neema
Παλιος
Παλιος
Neema


Αριθμός μηνυμάτων : 204
Ημερομηνία εγγραφής : 12/09/2009
Τόπος : Κομοτηνή

 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"    Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΠαρ 15 Ιουλ 2011, 00:39

Ετσι ακριβως..δυστυχως! Οταν θα ρθει η καταραμενη ωρα να μας κουνησει μαντηλι ο Ζοτς τοτε θα σβησει και αυτη η ενδοξη ομαδα. Οσο και να θελω να πιστεψω σε αγνες προθεσεις και απλη κουραση των αφων, μου ειναι αδυνατον! Σαν να εβαλαν ολοι σκοπο να τρελανουν φετος τον κοσμο του Παναθηναικου..τι να πω!

Μπορει καποιος να μου εξηγησει γιατι η πρασιναδα βαζει συνεχεια στο εξωφυλλο την φραση "ουδεις αχαριστος του ευεργετηθεντος"? Δεν θελω καν να σκεφτομαι οτι μπορει να εχει καποια συνδεση με αυτα που παρακολουθουμε στην ομαδαρα μας τις τελευταιες μερες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

 Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"    Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης" EmptyΣαβ 16 Ιουλ 2011, 16:05

Δείτε δω ανακοίνωση για παίκτη που 3 χρόνια συνέβαλε τα μέγιστα στους τίτλους της ομάδας!!

«Χώρισαν και τυπικά οι δρόμοι του Παναθηναϊκού και του Ντρου Νίκολας».Αυτά....

Ουστ ρε καραγκιόζηδες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Νίκολας: "Σεβαστή η απόφαση της διοίκησης"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Την Παρασκευή η απόφαση για την έναρξη του Πρωταθλήματος
» Προχωράει το γήπεδο, όχι το εμπορικό! Τι αναφέρουν πληροφορίες για την απόφαση του ΣτΕ
» Τελειώνει του Νίκολας
» Νικόλας Βασιλαράς :Έτσι το «γύρισε»
» Παραιτείται από τη Superleague ο Νικόλας Πατέρας!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Μπάσκετ :: Νέα-
Μετάβαση σε: