www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ

Πήγαινε κάτω 
+8
g3thanasis
Cisse
Tropikano
ΠΕΤΡΟGOAL
nice view
georgedelphi
thanasis_
abaddon
12 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 29 Σεπ 2010, 17:27

Αγχώθηκα τώρα και ξεκινάω από τώρα το ποστ lol!

Έχετε καταλάβει όλοι φαντάζομαι πως νίκη σήμερα σε συνδιασμό με ήττα της Ρούμπιν από την Μπάρτσα,είναι πολύ μεγάλο βήμα................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
thanasis_
Λεουρας
Λεουρας



Αριθμός μηνυμάτων : 546
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2009
Ηλικία : 45

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 29 Σεπ 2010, 18:21

Σταθη οπως εχει η βαθμολογια τωρα...αν κανουν κανενα τρελο διπλο οι Δανοι...τοτε τους δινουμε την προκριση...αφου σε 2 αγωνες θα εχουν το maximum των 6 βαθμων και μετα θα παλευουμε με την Ρουμπιν για 3η θεση. Δε μας ενδιαφερει τι θα κανουν οι αλλοι με Μπαρτσα...εμεις επιβαλεται να κανουμε το 2 στα 2 στα εντος εδρας μας...Ειμαστε 3 ομαδες να παλευουμε για μια θεση...οποτε καθε νικη μας εναντιον τους....ειναι 3 βαθμοι στο σακουλι για μας...και μειον 3 βαθμους στην προσπαθεια τους να μας ξεπερασουν. Αν δεν κανουμε το 2 στα 2...αρχιζοντας απο αποψε...δυσκολα τα πραγματα πολυ. Μας συμφαιρει επισης να ερθουν ετσι τα αποτελεσματα ωστε η δευτερη θεση να κριθει στους 6-7 βαθμους...και να μη χρειαζομαστε 9 βαθμους για να προκριθουμε...ετσι με 2 εντος εδρας νικες...και ενα ακομη χ...να περασουμε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 29 Σεπ 2010, 18:28

Θανάση αυτό ακριβώς.Με 2 στα 2 κατά πάσα πιθανότητα θα μας αρκεί ένας βαθμός μόνο στον δεύτερο γύρο για πρόκριση και επιπλέον κολλάμε τους άλλους στον τοίχο και τους χώνουμε στο άγχος....Τα 2 επόμενα ματς είναι σχεδόν όλος ο όμιλος φέτος.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 29 Σεπ 2010, 21:50

Παλιομαλάκα Νιόπλια παραιτήσου ΧΘΕΣ!!!Τη διέλυσες την ομάδα σήμερα!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
georgedelphi
Νεος
Νεος



Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2009
Τόπος : ΟΜΦΑΛΟΣ ΤΗΣ ΓΗΣ

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΤετ 29 Σεπ 2010, 22:13

Μπράβο σε όλα τα παιδιά πάλεψαν μόχθησαν έπαιξαν με πάθος….Καιρός να ξεκουραστούν τώρα, αντε να πάνε σπίτια τους κάνα 2 μήνες Να χαλαρώσουν…!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 01:24

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ!!!!!

ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ( ΘΕΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ!!!!!!!) ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ????????

ΤΟ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΜΥΝΑ ΜΕ 35ΑΡΗΔΕΣ ( Α ΞΕΧΑΣΑ .... ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΝ 20ΑΡΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ) ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ????????

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 2ος ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΟΤΑΝ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ..... ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ???????

ΤΟ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΜΠΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΤΗΣ ( ΒΛ. ΣΙΜΑΟ ) ..... ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ??????? ( ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΡΟΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΑ ΦΡΕΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕ)

ΤΟ ΟΤΙ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ....... ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΑΙ..... ΣΦΥΡΙΖΟΥΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ.......

ΤΟ ΟΤΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΜΠΛΩΝΕΙ ΚΑΤΩ , ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ??????? ( ΑΛΛΑ Ο ΓΕΡΟΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ Ή ΑΠΟ ΠΕΣΙΜΟ ΘΑ ΠΑΕΙ........ Ή ΑΠΟ ΧΕΣΙΜΟ ..... ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ )

ΤΟ ΟΤΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΣΑΡΙΕΓΚΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΟΥΝΑ ΤΟΥ ΚΑΜΠ ΝΟΥ ........ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΕΜΠΕΝ ΛΕΕΙ....... ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ!!!!!!! ΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ......

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΡΕΕΕΕΕΕ ..... ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ
ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΠΟΤΕ ......... ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ πουρά ( και πούρα ) ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΘΕΤΟΥΝ!!!!!!!
ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ????
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ

ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΜΕ ..... ΣΒΗΣΤΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ..... ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ ...... ΑΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 07:58

χαχαχα το avatar όλα τα λεφτά!!!
Όπου φτωχός και η μοίρα του ρε Μπιλ...
Άντε να πάμε δουλειά πάλι σήμερα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΠΕΤΡΟGOAL
Αρχαιος
Αρχαιος
ΠΕΤΡΟGOAL


Αριθμός μηνυμάτων : 891
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 42
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 09:25

ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΙ Ο ΡΕΧΑΓΚΕΛ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΧΑΛΟΥΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ! Smile ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΔΩ ΜΠΑΛΑ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 10:03

ΕΙΧΕ ΓΕΛΙΟ ΧΘΕΣ ..... ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ, ΦΩΝΑΖΕΙ ''KOYAΞ'' ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ..... ¨ΩΧ .... ΛΕΣ?

ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΑΛΛΑΞΕ ΔΕΚΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΜΑ ΤΟΥ ΝΤΟΥΣΑΝ !!! ΒΡΕ ΤΕΤΟΙΟ ΧΑΛΙ ..... ΟΥΤΕ Ο ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ!!!! Ο ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ????

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tropikano
Λεουρας
Λεουρας
Tropikano


Αριθμός μηνυμάτων : 546
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2009
Ηλικία : 41

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 13:27

nice view έγραψε:
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ!!!!!

ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ ( ΘΕΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ!!!!!!!) ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ????????

ΤΟ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΜΥΝΑ ΜΕ 35ΑΡΗΔΕΣ ( Α ΞΕΧΑΣΑ .... ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑΝ 20ΑΡΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟ ) ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ????????

ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ 2ος ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΝΑ ΜΠΕΙ ΑΛΛΑΓΗ ΟΤΑΝ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ..... ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ???????

ΤΟ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΑΜΠΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΤΗΣ ( ΒΛ. ΣΙΜΑΟ ) ..... ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ??????? ( ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΔΥΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΡΟΔΕΣ ΚΑΙ ΚΟΝΤΡΑ ΦΡΕΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕ)

ΤΟ ΟΤΙ Ο ΤΖΟΡΒΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ....... ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ ΚΑΙ..... ΣΦΥΡΙΖΟΥΜΕ ΑΔΙΑΦΟΡΑ.......

ΤΟ ΟΤΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΣΟΥΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΜΠΛΩΝΕΙ ΚΑΤΩ , ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ??????? ( ΑΛΛΑ Ο ΓΕΡΟΣ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΠΑΡΟΙΜΙΑ Ή ΑΠΟ ΠΕΣΙΜΟ ΘΑ ΠΑΕΙ........ Ή ΑΠΟ ΧΕΣΙΜΟ ..... ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ )

ΤΟ ΟΤΙ Η ΣΧΕΣΗ ΤΟΥ ΣΑΡΙΕΓΚΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ Η ΙΔΙΑ ΜΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΟΥΝΑ ΤΟΥ ΚΑΜΠ ΝΟΥ ........ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ????

ΗΡΘΕ ΚΑΙ Ο ΕΜΠΕΝ ΛΕΕΙ....... ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ!!!!!!! ΚΑΝΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΙ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!!! ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΜΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΟΤΙ ΣΕΡΝΟΝΤΑΙ......

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ΡΕΕΕΕΕΕ ..... ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ
ΤΕΤΟΙΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕ ΠΟΤΕ ......... ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΘΑ ΕΙΧΕ ΜΕΣΑ ΟΛΑ ΤΑ πουρά ( και πούρα ) ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΘΕΤΟΥΝ!!!!!!!
ΠΗΞΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ????
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΣΤΟ ΕΛΛΑΝΤΑ ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ

ΜΠΑΝΑΡΕΤΕ ΜΕ ..... ΣΒΗΣΤΕ ΟΤΙ ΕΓΡΑΨΑ ..... ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ ...... ΑΝΤΕ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.......
ΧΑΧΑΧΑ,δεν μου εχει ξανασυμβει να διαφωνω αλλα και να συμφωνω τοσο πολυ,στο ιδιο ποσταρισμα!!!Μπραβο .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cisse
Admin
Cisse


Αριθμός μηνυμάτων : 372
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθηνα

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 14:02

Ρε Βασιλη να σε ρωτησω κατι για να καταλαβω το σκεπτικο σου δηλαδη... Το προβλημα ειναι οτι ειναι συνταξιουχοι και σερνονται η οτι δεν στηνεται σωστα η ομαδα? Γιατι αν ειναι το πρωτο τοτε δεν θελουμε προπονητη αν ειναι το δευτερο βελτιωνεται. Ο Μπαγεβιτς ουτε στο πρωτο μπορει να βοηθησει ουτε στο δευτερο. Και οχι μονο ο Μπαγιεβιτς αλλα κανενας προπονητης δεν μπορει να βοηθησει, τι να κανει δηλαδη να τους βαλει νεφτι στον κωλο να τρεξουν??

Αν ο ΠΑΟ ηταν ενα αγωνιστικο αυτοκινητο τοτε ξεκινησαμε την κουρσα με καμενες βαλβιδες.... Οποιον να βαλεις να το οδηγησει πρωτο δεν προκειτε να βγει εκτος και αν συμβουν πραγματα και θαυματα....

Οπως εχω ξαναγραψει καλα χριστουγενα και χωρις Σισε..... οποις εχει μυαλο το πιανει....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
g3thanasis
Αρχαιος
Αρχαιος
g3thanasis


Αριθμός μηνυμάτων : 1062
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2009
Τόπος : athina

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 14:35

Αν μιλαμε για τον ματς με την Κοπενχαγη ναπω τη γνωμη μου αν ομως μιλαμε για βατραχους λεω ρε Π>>>>>>η Τζιγγερ γιατι χαρισες...χαριζω και εγω το διαρκειας μου.....εγω παντως δε βαζω το ερωτημα.....ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΞΕΚΑΘΑΡΟΙ ΘΕΛΕΤΕ Η ΟΧΙ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΙΠΑ ΣΤΟΝ ΚΑΛΛΙΤΕΡΟ ΠΑΟ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ............... affraid Μανο που σου ανηκει η ιδεα του φορουμ η Σταθη που εισαι η ψυχη εδω ....καντε το ερωτημα εγω δε μπορω?????????????????δε το αντεχω................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 14:40

g3thanasis έγραψε:
Μανο που σου ανηκει η ιδεα του φορουμ η Σταθη που εισαι η ψυχη εδω ....καντε το ερωτημα εγω δε μπορω?????????????????δε το αντεχω................

Θανάση ούτε εμένα μου πάει η καρδιά να το κάνω.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
g3thanasis
Αρχαιος
Αρχαιος
g3thanasis


Αριθμός μηνυμάτων : 1062
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2009
Τόπος : athina

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 14:54

Στο χθεσινο στριπτιζ τωρα......μεχρι το γκολ του Τζιορβα η ομαδα ηταν καλη αν και σε ορισμενες περιπτωσεις ειχε μακρυα τις γραμμες της με αποτελεσμα τα γεμισματα...με καλλιτερο παικτη το συνταξιουχο 20αρη παικτη της Μ.Γ. και αμεσως μετα τον Γκαρσια και Βυντρα....(τον αμπαλο)...απο θεμα τυχης η ατυχιας δε προηγηθηκαμε....απο εκει και περα ομως αρχιζει το στριπτιζ...ποιος το ετοιμασε δε ξερω ...αλλα ποιος δε ηθελε...ξερω ο κοσμος του Παο....ΚΑΛΩΣ Η ΚΑΚΟΣ ΦΑΓΑΜΕ ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΕΦΤΑΙΓΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ...........ηομαδα ειχε προετοιμαστει για αυτο το σεναριο???προφανως οχι γιατι μετα κατερευσε.....σ αυτο σταματαω την κριτικη .....και δε λεω κατι αλλο.....(η Μπαρτα η Μπαγερν η Αρσεναλ...βρεθηκαν κοκ να χανουν αλλα αντεδρασαν)

ΥΣ1.Ο Μπιεσμιρ και ο Κροατης εφυγαν με τη συμφωνη γνωμη ποιου?

ΥΣ2. Η μουρμουρα και η γρινια που ακουγοταν απο το 1λ.....μου θυμησε εποχες Κυραστα και Ροτσα...

ΥΣ3. Τωρα Νικολα Πατερα στηριξε τον προπονητη και διαβασε τις δηλωσεις του Θαναση (Μπραβο του για μενα)

ΥΣ4. Νομπλια σου καθαρησαν καποιοι το τοπιο ...εκμεταλευσουτο ο Μπουμ ειναι στοπερ Ο Σιλβα αμυντικο χαφ...Ο βυντρα δεξι μπακ ....κοκ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
g3thanasis
Αρχαιος
Αρχαιος
g3thanasis


Αριθμός μηνυμάτων : 1062
Ημερομηνία εγγραφής : 28/07/2009
Τόπος : athina

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 14:57

abaddon έγραψε:
g3thanasis έγραψε:
Μανο που σου ανηκει η ιδεα του φορουμ η Σταθη που εισαι η ψυχη εδω ....καντε το ερωτημα εγω δε μπορω?????????????????δε το αντεχω................

Θανάση ούτε εμένα μου πάει η καρδιά να το κάνω.....

Και ετσι λοιπον εμεινε ο Μανος.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
makedon72
Νεος
Νεος



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΣΑΛΟΝΙΚΗ

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 15:14

παιδια ξερει κανενας μηπως τα κανουν αυτα για να διωξουν το προπονητη ? δε μπορει να παιζουν τοσο χαλια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 15:23

makedon72 έγραψε:
παιδια ξερει κανενας μηπως τα κανουν αυτα για να διωξουν το προπονητη ? δε μπορει να παιζουν τοσο χαλια

Για μαλάκες τους έχει; Φάγανε τον Ολλανδό, επειδή τους τα έχωνε και τους έκανε σκληρή προπόνηση. Τώρα με το Νιόπλια είναι κολλητάρια (κυρίως μερικά Ελληνόπουλα)! Σε ποιον άλλον θα βρουν την ησυχία τους;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cisse
Admin
Cisse


Αριθμός μηνυμάτων : 372
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθηνα

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 16:38

g3thanasis έγραψε:
abaddon έγραψε:
g3thanasis έγραψε:
Μανο που σου ανηκει η ιδεα του φορουμ η Σταθη που εισαι η ψυχη εδω ....καντε το ερωτημα εγω δε μπορω?????????????????δε το αντεχω................

Θανάση ούτε εμένα μου πάει η καρδιά να το κάνω.....

Και ετσι λοιπον εμεινε ο Μανος.............

Εγω.... κουαξ.... με βατραχια δεν ασχολουμαι...... κουαξ....!

Μισο λεπτο ρε παιδια για να σοβαρευτουμε και για να καταλαβω, το διλημμα της ομαδας ειναι Νιοπλιας η Κουαξ???

Αν νομιζετε οτι αν ερθει ο Κουαξ ο Ζιλμπερτο θα ξανανοιωσει και μαζι με τον Κατσουρανη και τον Καραγκουνη και θα γραφτουν στα λυκοπουλα, αν νομιζετε οτι Σιμαο θα μαθει να δινει πασα στα 3 μετρα και αν νομιζετε οτι του Σαριεγκι το μονο που του λειπει για να τον πουμε Πουγιολ ειναι το μαλι τοτε ΝΑΙ να το βαλω το ρημαδοδημοψηφισμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 16:40

Cisse έγραψε:
Εγω.... κουαξ.... με βατραχια δεν ασχολουμαι...... κουαξ....!

Μισο λεπτο ρε παιδια για να σοβαρευτουμε και για να καταλαβω, το διλημμα της ομαδας ειναι Νιοπλιας η Κουαξ???

Αν νομιζετε οτι αν ερθει ο Κουαξ ο Ζιλμπερτο θα ξανανοιωσει και μαζι με τον Κατσουρανη και τον Καραγκουνη και θα γραφτουν στα λυκοπουλα, αν νομιζετε οτι Σιμαο θα μαθει να δινει πασα στα 3 μετρα και αν νομιζετε οτι του Σαριεγκι το μονο που του λειπει για να τον πουμε Πουγιολ ειναι το μαλι τοτε ΝΑΙ να το βαλω το ρημαδοδημοψηφισμα!

Ώρες ώρες δίνεις ρεσιτάλ, Μάνο. χαχαχαχαχα. Ειδικά αυτό με τα λυκόπουλα και το άλλο με το μαλλί του Σάρι γαμάνε. χαχαχαχαχα. Έχω λιώσει!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 22:10

Cisse έγραψε:
Ρε Βασιλη να σε ρωτησω κατι για να καταλαβω το σκεπτικο σου δηλαδη... Το προβλημα ειναι οτι ειναι συνταξιουχοι και σερνονται η οτι δεν στηνεται σωστα η ομαδα? Γιατι αν ειναι το πρωτο τοτε δεν θελουμε προπονητη αν ειναι το δευτερο βελτιωνεται. Ο Μπαγεβιτς ουτε στο πρωτο μπορει να βοηθησει ουτε στο δευτερο. Και οχι μονο ο Μπαγιεβιτς αλλα κανενας προπονητης δεν μπορει να βοηθησει, τι να κανει δηλαδη να τους βαλει νεφτι στον κωλο να τρεξουν??

Αν ο ΠΑΟ ηταν ενα αγωνιστικο αυτοκινητο τοτε ξεκινησαμε την κουρσα με καμενες βαλβιδες.... Οποιον να βαλεις να το οδηγησει πρωτο δεν προκειτε να βγει εκτος και αν συμβουν πραγματα και θαυματα....

Οπως εχω ξαναγραψει καλα χριστουγενα και χωρις Σισε..... οποις εχει μυαλο το πιανει....


ΓΙΑ ΕΞΗΓΗΣΕ ΜΟΥ ΕΣΥ ΡΕ ΜΑΝΟ ,ΠΩΣ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ , ΤΟΥ ΣΙΜΑΟ Ή ΤΟΥ ΣΑΡΙΕΓΚΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΖΟΡΒΑ?????

ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΜΠΕΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΕΟΤΕΡΟ ???? Ή ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΔΥΟ ΦΟΥΣΚΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΝΤΡΟΛ , ΝΑ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΡΚΑΡΟΥΝ????????
ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΤΟΝ ΑΠΙΘΑΝΟ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ..... ΔΕΝ ΞΑΝΑΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ

ΤΟ ΤΥΡΑΚΙ ΦΑΓΩΘΗΚΕ ΜΑΝΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ, ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΛΕΓΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΟΧΩΝ!!!!!
ΑΛΗΘΕΙΑ ......ΠΩΣ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ???? ΕΠΕΙΔΗ ΗΡΘΕ Ο ΓΚΟΒΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΠΟΥΜΣΟΝΓΚ??????? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ..... ΜΕ ΠΟΙΟ ΡΟΣΤΕΡ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΜΕ ???? ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΟΡΙΑΚΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΡΟΣΤΕΡ ( ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΡΣΙΝΟ )

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ ..... ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΑΛΑ ΜΑΛΛΟΝ.....
ΛΕΩ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΑΓΙΕΒΙΤΣ!!!! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ???? ΔΗΛΑΔΗ ΤΙ ΑΛΛΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ?????
ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΜΕ ΔΑΥΤΟΝ ( ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΝ ΣΟΒΑΡΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΟΣ , ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ) ΒΑΛΕ ΑΛΕΦΑΝΤΟ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 22:20

Βασίλη, θα σου δώσω εγώ έναν καλό λόγο για να μην τον θέλω. Οι ομάδες του παίζουν ποδόσφαιρο προηγούμενης δεκαετίας. Θες κι έναν δεύτερο; Ποτέ δεν τα πήγε καλά με τους μεγάλους παίκτες. Σε ένα μήνα θα έχει τσακωθεί με το Λέτο, γιατί έχει μακρύ μαλλί, με το Σίλβα, γιατί δεν κάνει 200 κατοστάρια στην προπόνηση και με το Σισέ, γιατί μάκρυνε το παλαμάρι του!

Το μόνο που θα πρόσφερε είναι ότι θα αφαιρούσε το άλοθι από τους Ελληνάρες μας παίκτες. Διότι, για τους δημοσιογράφους, ο Μπάγιεβιτς δεν κάνει ποτέ λάθη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 22:27

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ ΟΤΑΝ ΛΕΣ??????? ΤΩΡΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ????

ΣΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΦΑΣΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΛΑΠΤΑΝ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΣΕ ΛΕΤΟ!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Cisse
Admin
Cisse


Αριθμός μηνυμάτων : 372
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2009
Ηλικία : 47
Τόπος : Αθηνα

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 22:31

Οχι ρε συ Μπιλ εγω αυτο που λεω ειναι οτι δεν φταει ο προπονητης γι αυτο το χαλι και αντικειμενικα ειχαμε πολυ γερσμενο κεντρο περυσι που το αποτελειωσε το μουντιαλ. Περυσι λεγαμε οτι η ομαδα ειναι καλη (και πραγματι ηταν) και με δυο τρεις προσθηκες θα πεταγανε! Που να φανταζομασταν οτι ο Κεζος θα τους πλακωνε στα χαλουμια.... Ποτε δεν συμμεριστικα οτι ειναι το καλυτερο ροστερ ολων των εποχων, το ακριβοτερο ισως αλλα οχι το καλυτερο η πληρεστερο οπως ειπωθηκε απο πολλους. Ο προπονητης τι να σου κανει? Χειροτερα δεν γινεται ακομη και αν παρεις τον Αλεφαντο!!

Και μην ξεχνας οτι της κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες... Το μονο που ελειπε δηλαδη απο την ομαδα και γινοταν τσακωμοι επι τσακωμων ηταν η αλλαγη προεδρου (οχι οτι δεν παιζει ρολο) αλλα ολοι βλεπαν αυτο και οχι το χτισιμο της ομαδας! Εγω προσωπικα ελεγα το καλοκαιρι οτι δεν με νοιαζει ποιος θα ειναι προεδρος αρκει να βλεπω μπαλα, ελπιζω να το θυμασαι.

Εχεις απολυτο δικιο να μιλας για τυρι μονο που το τυρι δεν ηταν το ροστερ αλλα η αλλαγη προεδρου, λες και ο Πατερας θα εβγαζε το μαγικο ραβδι και θα εκανε τον Παο Μπαρτσελονα!

Κατα τα αλλα απο βατραχια εχουμε πολλα νουφαρα αδερφε δεν εχουμε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
abaddon
Αρχαιος
Αρχαιος
abaddon


Αριθμός μηνυμάτων : 2460
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 46
Τόπος : Πειραιάς

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠεμ 30 Σεπ 2010, 23:01

Ρε παιδιά συγνώμη κιόλας αλλά όποιος (σε θεωρητικό πάντα επίπεδο) μου βρει καλύτερη μεσοεπιθετική γραμμή αν τις δεκαετίες από Σισέ-Λέτο-Γκοβού-Νίνη-Γκαρσία,εγώ θα τον κεράσω ένα χαλούμι που λέει και ο Μάνος από πάνω.Το τι φταίει και αυτοί δεν μπορούν να αλλάξουν 3 πάσες ας το βρει ο Νιόπλιας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tropikano
Λεουρας
Λεουρας
Tropikano


Αριθμός μηνυμάτων : 546
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2009
Ηλικία : 41

PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ   PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ EmptyΠαρ 01 Οκτ 2010, 13:31

abaddon έγραψε:
Ρε παιδιά συγνώμη κιόλας αλλά όποιος (σε θεωρητικό πάντα επίπεδο) μου βρει καλύτερη μεσοεπιθετική γραμμή αν τις δεκαετίες από Σισέ-Λέτο-Γκοβού-Νίνη-Γκαρσία,εγώ θα τον κεράσω ένα χαλούμι που λέει και ο Μάνος από πάνω.Το τι φταίει και αυτοί δεν μπορούν να αλλάξουν 3 πάσες ας το βρει ο Νιόπλιας.
Ωραιος..

Για τον Λετο τωρα επειδη παει να γινει μοδα να γινει φταιχτης των παντων ας μου εξηγησει καποιος γιατι θελει κουρεμα-ξυλο-μπινελικια η οτι ωραιο γραφει ο καθνας γιατι εμενα δεν μου βγαινει οτι ο Λετο ευθηνεται για ολα τα κακα της μοιρας μας . .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
PANATHINAIKOS - KΟΠΕΝΧΑΓΗ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» This is Panathinaikos!
» Why Panathinaikos?
» Panathinaikos - Rubin Kazan 0-0
» LINK GIA TO PAOK-PANATHINAIKOS
» LINK GIA PANATHINAIKOS-ATROMHTOS...

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Ποδόσφαιρο :: Champions League-
Μετάβαση σε: