www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! Empty
17052010
ΔημοσίευσηΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!

ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΟ ΣΙΡΙΑΛ "ΚΙΛΕΡ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ" ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ.

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ, ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΑΤΖΕΤ.

ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΜΟΥ, ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΤΟΠΕΡ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΓΝΩΜΗ!

ΚΡΟΛΝΤΡΟΥΠ: ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΗΞΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΝΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΑΙΚΤΑΡΑ! ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΘΕΛΩ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΖΗΤΑΕΙ ΜΟΝΟ Η ΜΙΛΑΝ (ΠΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΑΠΑΚΙΑ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΛΛΕΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ; ΚΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΙ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΦΕΤΙΝΗΣ ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ, ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΠΙΣΩ ΨΙΛΟΕΜΠΑΖΕ! ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥ. ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΕΙ, ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!! ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ: ΨΗΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!

ΜΠΟΡΝΤΟΝ: ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ. ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΑΛΑ. ΟΜΩΣ, ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΙΞΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ, ΠΑΛΙ ΘΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΙΛΕΡ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ!

ΚΑΤΑ ΝΤΙΑΖ: ΕΔΩ ΚΙ ΑΝ ΠΕΦΤΕΙ ΓΕΛΙΟ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΑΙΚΤΑΡΑ! ΓΕΜΑΤΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΣΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ, ΚΑΛΗ ΗΛΙΚΙΑ, ΓΡΗΓΟΡΟΣ, ΔΥΝΑΤΟΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ! ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ! ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΓΕΛΙΟ; ΠΑΙΔΙΑ, ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ: ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ 6 ΜΥΡΙΑ. ΕΠΟΜΕΝΩΣ, ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ!!!

ΜΑΡΤΣΕΝΑ: ΦΟΒΕΡΟ ΣΤΟΠΕΡ, ΒΑΣΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΒΑΛΕΝΘΙΑ. ΦΕΤΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΛΥΣΗ, ΜΕ ΕΝΑ ΒΑΣΙΚΟ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ. ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟΣ (ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΕΝΝΟΩ). ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΨΗΛΑ ΚΟΡΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΥΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟΙΧΙΖΕΙ ΣΕ ΣΤΗΜΕΝΕΣ ΦΑΣΕΙΣ! ΤΟΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ ΜΕ 3 ΜΥΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ ΔΕ ΘΑ ΔΩΣΟΥΜΕ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΑ ΤΕΛΙΚΑ!

ΤΟΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΠΑΜΕ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ; ΕΧΩ ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΕΙΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΕΓΚΥΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΗΓΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ).

ΡΑΦΑΕΛ ΜΑΡΚΕΖ!!! ΨΗΛΟΣ, ΔΥΝΑΤΟΣ, ΓΡΗΓΟΡΟΣ, ΤΕΧΝΙΤΗΣ, ΜΕ ΜΑΚΡΥΝΗ ΜΠΑΛΙΑ ΞΥΡΑΦΙ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΕΣ ΕΚΤΕΛΕΣΕΙΣ ΦΑΟΥΛ!!! ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΕΧΡΙ ΠΕΡΥΣΙ ΣΤΗ ΜΠΑΡΤΣΑ, ΦΕΤΟΣ ΕΙΧΕ ΜΟΝΟ 20 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ (ΤΙΣ 15 ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ). ΜΑ ΚΑΛΑ, ΠΩΣ ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΤΤΟΙΟΝ ΠΑΙΚΤΑΡΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ, ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ; ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ: Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΙ ΤΩΝ 31ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΒΑΣΙΚΟ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 3-4 ΜΥΡΙΑ ΤΟΝ ΔΙΝΟΥΝ. ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΟΣΑ, ΤΟΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΜΕ. ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΛΕΝΕ ΓΙΑ 2 ΣΙΣΕ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!

ΚΑΠΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΥΤΟΝ ΚΗΝΥΓΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΘΑ ΔΙΑΡΕΥΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΥΠΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ. ΜΑΚΑΡΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΙΣΤΕΥΩ!

ΠΑΝΤΩΣ, ΜΕ ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΡΟΛΝΤΡΟΥΠ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ! :: Σχόλια

ΔΙΟΡΘΩΣΗ: ΣΤΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΡΟΛΝΤΡΟΥΠ ΕΓΡΑΨΑ "ΨΗΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΔΥΝΑΤΟΣ". ΛΑΘΟΣ. ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ "ΨΗΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΓΡΗΓΟΡΟΣ"!!!
ΕΓΩ ΒΑΓΓΕΛΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΥΚΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ, ΜΑΝΑΤΖΑΡΑΙΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΠΙΤΗΔΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ.
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, ΜΕΤΑΓΡΑΦΗΣ Η ΜΗ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗΣ , ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΙΝΩ.
Σβήσε τον Κρόλντρουπ, ανανέωσε με Φιορεντίνα.
Δεν εχουμε ολοι τις ιδιες εμπειριες,αποψεις και εκτιμησεις βεβαια αλλα νομιζω ολοι θα συμφωνησουν οτι στοπερ κιλλερ παροτι σαν πρωτη σκεψη δεν τον εκπροσωπει,ειναι ο Χενρικσεν απο την προσφατη ιστορια και κανενας αλλος..Δεν θελουμε μπακ που να τρωνε τον αντιπαλο αλλα καλιντακης,θελουμε μπακ που να τρωνε την μπαλλα,και να μην φτανει στον αντιπαλο επιθετικο γιατι κακα τα ψεματα μεχρι και ο χειροτερος φορ του μικρου μας πρωταθληματος αν του δωσεις 5 φορες την μπαλλα θα κανει 2 ευκαιριες..Με την σειρα της λιστας λοιπον..

Κλοντρουπ.ευτηχως μας τελειωσε..

Μπορντον,αυτος ειναι πραγματικα το μπακ που θελουμε,μεγαλη καριερα σε ενα πρωταθλημα που ολες οι αμυνες ειναι στα 35 μετρα μινιμουμ,και πολλα σωματικα προσοντα ενω δεν ειναι και αμπαλος..Η ηλικια του βεβαια ΣΕ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ με το κασε του αποτρεπουν ακομα και την σκεψη αγορας του..

Κατα Ντιαζ,δεν μου μοιαζει με τον αμυντικο που θα κατευθεινει την ασταθη μας αμυνα,αλλα δεν τον εχω δει και πολυ και λεω οτι ΔΞ-ΔΑ..

Μαρτσενα,στοπερ σε μεγαλη ομαδα-οποτε ξερει να παιξει την επιθετικη αμυνα που πρεπει να παιζουμε,τεραστιες παραστασεις στην ισπανια,καλη ηλικια πολυ καλο κασε αλλα μην μπερδευτει κανεις ειναι ο καραγκουνης της Βαλενθια και γιαυτο ειναι φτηνος..Το οτι δεν ειναι ξυλοκοπος μικρη διαφορα κανει σε ενα ποδοσφαιρο που εχει εξελιχθει ετσι ουτος ωστε ο κορυφαιος αμυντικος της δεκαετιας να θεωρειτε ο ανευ τρομερων προσοντων Καναβαρο..

Παρολα αυτα δεν νομιζω οτι θα ερθει κανεις τους αλλα για την κουβεντα ειμαστε εδω..
Βάγγο, αν ο Αντωνίου φέρει τον Μάρκες, τότε ας ετοιμαστούμε όλοι, να πλύνουμε το στόμα μας και να του αρχίσουμε τις πίπες από το αεροδρόμιο μέχρι την Παιανία....
Ηρεμία παίδες...εγώ λέω να κάτσουμε να διαβάσουμε τις μαλακίες των φυλλάδων και να γελάμε και όταν σκάσει το ευχάριστο ή το δυσάρεστο να το σχολιάσουμε!!!
 

ΣΤΟΠΕΡ-ΚΙΛΕΡ: ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ!

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Η ιστορία ενός στοπερ:
» Νατος ο ΚΙΛΕΡ ο ΜΠΟΥΛΝΤΟΖΑΣ ο BUD SPENCER το HUMMER του Νεου Παναθηναικου
» Εως και 4 εκατ. για τον στόπερ
» Λύσεις για στόπερ
» 80 Στοπερ για τον Παναθηναικο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: