www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; Empty
06092011
ΔημοσίευσηΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...;

ΠΑΡΑΘΕΤΩ ΕΝΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΑΠΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ SENTRAGOAL.GR ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙΣΑΡΗ.

" ...Το έλλειµµα εξακολουθεί να είναι δυσβάσταχτο

ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ τις εφηµερίδες του Σαββάτου είχα κρατήσει µια σελίδα από ρεπορτάζ του Παναθηναϊκού. Το θέµα είχε να κάνει µε τη µείωση των λειτουργικών εξόδων. Οτι δηλαδή ο Δηµήτρης Γόντικας, από 54 εκατοµµύρια που ήταν πέρυσι, τα έριξε φέτος στα 39 εκατοµµύρια ευρώ. Με την πώληση του Σισέ λέω εγώ και την αποχώρηση του Ζιλµπέρτο.

Αν µάλιστα η οµάδα είχε καταφέρει να µπει στους οµίλους του Γιουρόπα Λιγκ, θα είχε ακόµα αλλά 7 εκατοµµύρια γιούρο έσοδα. Σ' αυτήν την περίπτωση το έλλειµµα θα ήταν 12 εκατοµµύρια. Τώρα είναι στα 19 από τα 27 που ήταν καταρχήν. Κι αυτό ακριβώς το νούµερο είχα βάλει σε κύκλο: Τα 19 εκατοµµύρια γιούρο έλλειµµα. Για να διατυπώσω την εξής ερώτηση: «Ποιος θα πληρώσει στη διάρκεια της σεζόν αυτά τα λεφτά;».

Ο Παναθηναϊκός έσπασε τις αλυσίδες

ΣΕ ό,τι έχει να κάνει λοιπόν µε την πάρτη του, ο Τζίγγερ (φωτό) έδωσε την απάντηση, πριν καν τεθεί το θέµα: «Μέχρι εδώ ήταν. Τέρµα. Εγώ και η οικογένειά µου, τέλος από τον Παναθηναϊκό». Ο Φορέας µπορεί να πανηγυρίζει και ν' ανοίγει σαµπάνιες: Βαρδινογιάννης τέλος από τον Παναθηναϊκό. Η Δευτέρα 5 Σεπτεµβρίου 2011 είναι για τον Παναθηναϊκό ηµέρα λύτρωσης και ανάστασης. Σαν την ηµέρα που έφυγαν οι Γερµανοί το 1944 και απελευθερώθηκε η Αθήνα.

Η Κυριακή που θα γίνει το µατς µε τα Γιάννενα είναι ηµέρα γιορτής. Ο Παναθηναϊκός έσπασε τις αλυσίδες. Τα δεσµά της οικογένειας Βαρδινογιάννη και είναι πλέον ελεύθερος. Ο Τζίγγερ, όπως και ο ίδιος οµολόγησε, ηττήθηκε κατά κράτος. Κατέστησε τις µετοχές του ανενεργές και είναι σαν να µην υπάρχει. Το έλλειµµα των 19 εκατοµµυρίων ευρώ γι' αυτήν τη σεζόν θα καλυφθεί από τον Τίποτα και τον Κανένα. Το Πρωτοδικείο σύντοµα θα είναι εδώ.

Θα ήταν κορόιδο αν έµενε

ΤΑ πράγµατα για τον Παναθηναϊκό ήταν και παραµένουν απλά. Με τους Βγενόπουλο-Πατέρα να την έχουνε κάνει λος πούλος, ο Μουτζούρης έµεινε στα χέρια του Τζίγγερ. Και να πληρώνει δηλαδή σαν µεγαλοµέτοχος και να τον βρίζουνε κι από πάνω. Και να έχουνε κηρύξει ανένδοτο αγώνα για την εκδίωξή του. Αν θα έµενε (και θα πλήρωνε) κάτω απ' αυτές τις συνθήκες θα ήτανε πολύ µεγάλο κορόιδο. Εφυγε και γλίτωσε. Οσο για τους οργανωµένους ας πάνε στον «καπετάνιο των ονείρων τους» ή κατά κόσµον Νικόλα Πατέρα να τον παρακαλέσουν να επιστρέψει... "

ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ, ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΕ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΓΡΑΦΕΙ Ο ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΙΣΑΡΗΣ, ΚΑΘΩΣ ΣΥΧΝΑ ΠΥΚΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΚΥΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ.
ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ ΚΕΙΜΕΝΟΥ ΤΟΥ, ΠΑΝΤΩΣ, ΑΠΟΤΥΠΩΝΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΤΩΝ ΣΚΕΨΕΩΝ ΜΟΥ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΗ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ. ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΙ, ΒΕΒΑΙΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΙΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΟΥ ΤΖΙΓΓΕΡ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΩΣ ΕΔΩ, ΑΛΛΑ ΤΟ...ΠΑΡΑΒΛΕΠΩ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΕΙΞΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΚΟΠΟ.

ΠΟΛΛΟΙ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ, ΟΛΟΙ ΟΙ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥΣ. ΔΙΟΤΙ ΣΑΝ ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΕ ΝΟΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΘΕΑΜΑ, ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΑΙ ΝΙΚΕΣ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕ ΣΥΓΧΩΡΕΣΑΝ ΠΟΛΛΟΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΕΥΡΩΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝΟΥΝ ΤΗ ΜΙΑ ΜΠΙΖΝΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΚΑΙ ΓΙΓΑΝΤΩΝΟΝΤΑΙ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ. ΣΟΥ ΛΕΕΙ, ΛΟΙΠΟΝ, Ο ΟΠΑΔΟΣ: "ΚΑΤΣΕ, ΡΕ ΦΙΛΕ, ΔΕΣ ΤΟ ΛΙΓΟ ΣΑΝ ΧΟΜΠΙ. ΡΙΞΕ ΠΕΝΤΕ ΦΡΑΓΚΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΣΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΠΗΔΑΝΕ ΟΙ ΓΚΑΓΚΑΤΣΗΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΜΠΕΟΙ. ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Ο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΣΑΙ! " . ΒΛΕΠΑΜΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥΣ ΝΑ ΣΑΤΑΛΑΝΕ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΥΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΓΑΜΕ... "ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ; " ΤΟ ΘΕΜΑ, ΛΟΙΠΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΨΑΧΝΑΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.

ΩΡΑΙΑ ΩΣ ΕΔΩ. "ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ, ΡΕ ΒΑΓΓΟ, ΕΙΣΑΙ ΣΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΠΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ Η ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟ; "

ΔΙΟΤΙ, ΠΑΙΔΕΣ, Η ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ Η ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΑΥΤΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΤΥΧΑΙΑ. ΚΑΤ' ΕΜΕ, Ο ΒΑΡΔΗΣ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ Η ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΖΙΓΓΕΡ) ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΥΧΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΤΕ! ΘΕΩΡΩ, ΛΟΙΠΟΝ, ΟΤΙ ΕΠΕΛΕΓΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΔΙΟΤΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟΝ ΠΑΟ. Ο ΒΑΡΔΗΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΔΕΧΤΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΓΗΠΕΔΟ, ΜΕ ΕΛΛΕΙΜΜΑ 20 ΜΥΡΙΩΝ, ΕΧΟΝΤΑΣ ΔΙΩΞΕΙ ΣΙΣΕ ΚΑΙ ΣΙΛΒΑ ΚΑΙ ΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΘΛΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΕΚΤΟΣ ΕΥΡΩΠΗΣ! ΑΡΑ, ΤΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ; Η ΟΜΑΔΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΔΕ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΟΡΙΑΚΑ ΣΗΜΕΙΑ. ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΤΗΣ ΕΚΔΙΚΗΣΗ!

ΥΓ. ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΜΕΓΕΘΟΣ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ Ή ΝΑ ΔΙΟΙΚΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΘΥΡΑ 13, ΑΠΛΑ ΓΕΛΙΕΣΤΕ! ΕΧΩ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ ΚΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΟΠΑΔΩΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΕ ΠΑΣΑ ΒΕΒΑΙΟΤΗΤΑ...ΞΕΧΑΣΤΕ ΤΟ!

ΥΓ2. ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΝΑ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΕΡΙ ΤΡΙΚ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΟΥΝ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ, ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ. ΗΔΗ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΨΙΛΟΛΕΝΕ.

ΥΓ3. ΑΦΗΝΩ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΛΥΤΡΩΣΗΣ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ Ο ΒΑΡΔΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΒΡΕΙ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. ΙΣΩΣ, ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ, ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΧΕΡΙΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΩΣ Ο ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ! Ή ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ 35Η ΦΟΡΑ Ο ΑΝΔΡΕΑΣ (ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΕΓΩ ΠΡΩΤΟΣ ΠΙΣΤΕΨΑ, ΤΡΟΜΑΡΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ!

ΥΓ4. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ. ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΕΚ, ΑΡΗΣ ΚΑΙ ΠΑΟΚ ΘΑ ΜΑΣ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΨΙΛΟΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...; :: Σχόλια

kokostur
Απ: ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...;
Δημοσίευση Τρι 06 Σεπ 2011, 14:28 από kokostur
Δε σου κρύβω Βαγγέλη ότι έχω τον ίδιο προβληματισμό με τον δικό σου. Ενδεχομένως να περάσει μια περίοδος στοιχειώδους επιβιώσεως της ομάδας, αλλά είμαι αισιόδοξος.

Μην ξεχνάς ότι σε αντίστοιχες περιπτώσεις άλλων ομάδων, αυτές οι κακουχίες τις έκαναν πιο δυνατές. Όχι τόσο οικονομικό σκέλος, αλλά στις σχέσεις των οπαδών μεταξύ τους.

Θυμίσου ότι εμείς έχουμε ανοίξει πόλεμο μεταξύ μας. Ξεχνάει κανείς το περσινό ρεζιλίκι που πλακωνόντουσαν οι παναθηναϊκοί ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ; Δεν ξέρω αν υπάρχει ανάλογη περίπτωση στην παγκόσμια ποδοσφαιρική ιστορία.

Πρέπει λοιπόν να γίνει η αναγέννηση της ομάδας ΠΡΩΤΑ απ' τους φιλάθλους της. Όσον αφορά το διοικητικό (για εμένα προσωπικά) έρχεται δευτερεύον. Θα λυθεί ούτως ή άλλως.
 

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΙ...;

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Και τώρα τι;
» ΚΑΙ ΤΩΡΑ?????? ΚΑΚΟΣ?????
» Και τώρα… Δάρλας!
» Και τώρα το νταμπλ
» Και τώρα η άδεια!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: