www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! Empty
18052010
ΔημοσίευσηΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!!

Σκληρή απάντηση Πατέρα

Ο Νικόλας Πατέρας απάντησε με σκληρή γλώσσα στα δημοσιεύματα που τον ήθελαν να υποχωρεί στις απαιτήσεις του Γιάννη Βαρδινογιάννη προκειμένου να κρατήσει τη θέση του προέδρου της ΠΑΕ Παναθηναϊκός. Ευθείες βολές κατά εφημερίδων και έμμεσες κατά των αδερφών Γιαννακόπουλων.

Όπως αναφέρει η γραπτή δήλωση του Νικόλα Πατέρα που αναρτήθηκε στην επίσημη ιστοσελίδα της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, ουδέποτε του ζητήθηκε από τον Γιάννη Βαρδινογιάννη να περιορίσει τις αρμοδιότητες του, όπως αναφέρει η εφημερίδα «Πράσινη». Παράλληλα, ο πρόεδρος των «πρασίνων» έβαλε και κατά της εφημερίδας «Derby» ενώ διέψευσε το ότι ο Γιάννης Βαρδινογιάννης ζήτησε την απομάκρυνση του Κώστα Αντωνίου και την μείωση του μεταγραφικού μπάτζετ.

Αναλυτικά η δήλωση του Νικόλα Πατέρα

«Σχετικά με σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας «η Πράσινη» που υποτίθεται ότι «αποκαλύπτει» τους όρους που μου «επέβαλε» ο Γιάννης Βαρδινογιάννης και τους οποίους μάλιστα εγώ (σύμφωνα με το δημοσίευμα) δέχθηκα, προκειμένου να παραμείνω πρόεδρος, επιθυμώ να επισημάνω τα ακόλουθα:

•Καμιά συζήτηση δεν έγινε με τον Γιάννη Βαρδινογιάννη για περιορισμό των αρμοδιοτήτων μου ως προέδρου.
•Ο Γιάννης Βαρδινογιάννης δεν ζήτησε την απομάκρυνση του Κώστα Αντωνίου.
•Ποτέ δεν συζητήσαμε με τον Γιάννη Βαρδινογιάννη για μειωμένο μεταγραφικό budget.
•Δεν έγινε συνάντηση με τον Γιάννη Βαρδινογιάννη για να συζητήσουμε τα παραπάνω.
•Κανείς από την εφημερίδα δεν επικοινώνησε ποτέ μαζί μου προκειμένου να διασταυρώσει αν ισχύουν οι ψευδείς αυτές πληροφορίες πριν τις δημοσιεύσουν

Η εφημερίδα, στη στήλη του «Πρασινοφρουρού» αναφέρει ότι «ο Πατέρας θα κάνει υποχωρήσεις ως διορισμένος πρόεδρος για να παραμείνει στη θέση του προκειμένου να ικανοποιήσει τη ματαιοδοξία του».

Είναι προφανές ότι το όλο δημοσίευμα ανήκει στη σφαίρα της κακοήθειας και της φαντασίας του συντάκτη του και δεν μπορεί παρά να ενταχθεί σε μια συστηματική προσπάθεια καλλιέργειας κλίματος διχασμού και δυσπιστίας στις τάξεις των μετόχων, αλλά και των φιλάθλων του Παναθηναϊκού, την οποία και έχω κατ’ επανάληψη καταγγείλει.

Προς ενημέρωση των φιλάθλων της ομάδας μας δεν είμαι διατεθειμένος να κάνω καμιά υποχώρηση για κανέναν και για τίποτα σε ό, τι αφορά τον Παναθηναϊκό.

Ακόμα και ο πιο εμπαθής αντιπαναθηναϊκός αναγνωρίζει την προσφορά του «διορισμένου», «ματαιόδοξου», «Προέδρου – γλάστρα», «που δεν τον ήξερε ούτε ο θυρωρός του», στην επίτευξη των στόχων μας: Είτε πρόκειται για την κατάκτηση τίτλων, είτε για την ενότητα του Παναθηναϊκού μας, είτε για την επιστροφή του κόσμου και την τεράστια στήριξή του στην προσπάθειά μας τα τελευταία δύο χρόνια.

Μόνο ο αυτοδημιούργητος και επιτυχημένος ιδιοκτήτης της εφημερίδας «η Πράσινη», Δημήτρης Γιαννακόπουλος και το alter ego του, ιδιοκτήτης και διευθυντής της εφημερίδας Derbynews, Κώστας Γκόντζος, δεν αναγνωρίζουν τα παραπάνω, με αποτέλεσμα να γεννιούνται για μια ακόμα φορά σοβαρά ερωτηματικά για τη σκοπιμότητα τέτοιων κατάπτυστων δημοσιευμάτων από οπαδικές εφημερίδες, η μία μάλιστα εκ των οποίων ανήκει σε οικογένεια μεγαλομετόχου και δήθεν κόπτεται για το καλό του Παναθηναϊκού.

Ευχαριστώ τους φιλάθλους μας για τη στήριξη και την αγάπη τους και ελπίζω αυτοί τουλάχιστον να πιστεύουν ότι δικαίωσα τις προσδοκίες τους».

Στο πλευρό του Πατέρα ο Τζίγκερ

Δήλωση με την οποία τάσσεται ουσιαστικά υπέρ του Νικόλα Πατέρα, έκανε ο μεγαλομέτοχος του Παναθηναϊκού, Γιάννης Βαρδινογιάννης. Όπως αναφέρει η δήλωση του ισχυρού άνδρα των «πρασίνων», το δημοσίευμα της εφημερίδας η «Πράσινη» που έφερε την αντίδραση του προέδρου αποτελεί αποκύημα φαντασίας του συντάκτη, ενώ παράλληλα αναφέρει ότι αναγνωρίζεται το έργο του Νικόλα Πατέρα και μάλιστα τον ευχαριστεί για την προσφορά του και την συμβολή του στην κατάκτηση του νταμπλ.

Η δήλωση του Γιάννη Βαρδινογιάννη

«Διαβάζοντας σήμερα συγκεκριμένη «πράσινη» αποκάλυψη στον Τύπο για δήθεν συζήτηση περί των διοικητικών εξελίξεων στον Παναθηναϊκό μεταξύ του Νίκου Πατέρα και εμού, έχω να επισημάνω τα ακόλουθα:

Το περιεχόμενο του εν λόγω άρθρου προφανώς αποτελεί αποκύημα της φαντασίας του συντάκτη και μύθευμα.

Ανακριβείς και αυθαίρετες πληροφορίες στα ΜΜΕ κάθε άλλο παρά προσφέρουν στον σύλλογο.

Οι μέτοχοι γνωρίζουν πολύ καλά τι πρέπει να πράξουν για να διαφυλαχτεί η ενότητα του Παναθηναϊκού. Στην προσπάθεια αυτή δεν περισσεύει κανείς. Ιδιαίτερα ο Νίκος Πατέρας του οποίου το έργο όλοι αναγνωρίζουμε και εγώ προσωπικά ευχαριστώ για την προσφορά του και συμβολή του στην επίτευξη των στόχων της ομάδας με επιστέγασμα την κατάκτηση του ντάμπλ.

Άκομψα και ψευδή δημοσιεύματα δεν θα έχουν το αποτέλεσμα που επιθυμούν οι υποκινητές τους, αντιθέτως ενισχύουν την βούλησή μας να παραμείνει ο Παναθηναϊκός εκεί που ανήκει. Στην κορυφή»!

Επιμέλεια: Χρήστος Γιαννούλης


Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΑΚΑΘΕΚΤΟΣ!!! ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΟΛΥ ΞΥΛΟ! Ο ΔΕ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ, ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΜΜΑΖΕΥΤΕΙ, ΓΙΑΤΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΡΕΛΑ!!!

ΥΓ: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΛΟΓΙΚΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΠΡΑΤΤΕΙ ΣΩΣΤΑ. Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΗΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ-ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ ΠΑΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟΝ ΚΡΑΖΑΜΕ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!! :: Σχόλια

Γαμώ τις κωλοφυλλάδες σας, δε σας βλέπω να τη βγάζετε καθαρή αν συνεχίσετε έτσι.Βαγγέλη άσε το Δημητράκη, μου φαίνεται ο Παύλος δε μας τα λέει καλά τελευταία....
ΣΤΑΘΗ, ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΥΛΟ!!!
vigor έγραψε:
ΣΤΑΘΗ, ΑΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΧΩΝΩ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΠΑΥΛΟ!!!

Το ξέρω Βαγγέλη μου,το είδα.Ο Δημητράκης είναι το φερέφωνο.Ο Παυλάρας δεν ξέρω τι θέλει να πετύχει με αυτά που κάνει.Δυστυχώς...
Η δήλωση του Δ.Γιαννακόπουλου:

«Αθήνα, 18 ΜΑΪΟΥ 2010

Επειδή η έπαρση και η αμετροέπεια ενός ανθρώπου θα πρέπει να έχει και κάποιο όριο, είμαι υποχρεωμένος να απαντήσω στην προσωπική επίθεση που εξαπέλυσε ο πρόεδρος της ΠΑΕ και από εκεί και πέρα ο κόσμος να βγάλει τα συμπεράσματά του.

Πρώτα απ’ όλα, θα ήθελα να εκφράσω τα ειλικρινή μου συγχαρητήρια στην ποδοσφαιρική ομάδα για την κατάκτηση του νταμπλ που τη βγάζει από την ανυποληψία στην οποία είχε οδηγηθεί την τελευταία 15ετία.

Ως φίλαθλος του μεγαλύτερου ελληνικού συλλόγου εκπλήσσομαι διαβάζοντας στην ανακοίνωση του ανθρώπου που έχει αναλάβει τη διαχείριση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός να αναγράφεται χωρίς ίχνος ντροπής, ευθιξίας και του δέοντος σεβασμού φρασεολογία με ύφος χιλίων καρδιναλίων για την οικογένεια Γιαννακόπουλου που επί μία 40ετία έχει δώσει και τη ζωή της για να κάνει περήφανους τους φιλάθλους.

Ακόμα και οπαδός αντίπαλης ομάδας δεν θα τολμούσε να χρησιμοποιήσει τη φράση «που δήθεν κόπτεται για το καλό του Παναθηναϊκού» αναφερόμενος στον μεγαλομέτοχο της ΚΑΕ και της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, Παύλο Γιαννακόπουλο. Θα ήθελα να ενημερώσω τον κόσμο της ομάδας μας ότι η προσωπική ανοχή μου εξαντλήθηκε από τη στιγμή που μπροστά στον λαϊκισμό που εξέφραζε και την προσπάθειά του για επιδείξεις μαγκιάς, δεν δίσταζε να προβεί σε προσωπικές δηλώσεις εναντίον ενός ανθρώπου που έχει γράψει με χρυσά γράμματα το όνομά του στην ιστορία του Παναθηναϊκού.

Καμία διάθεση δεν είχα και δεν έχω να εμπλακώ στα διοικητικά δρώμενα της ΠΑΕ όπως τεχνηέντως αφήνουν να εννοηθεί «κύκλοι» του προέδρου. Μόνο γέλια, δε, μου προκαλούν δημοσιεύματα που διαρρέουν από συγκεκριμένες πλευρές περί δήθεν δικού μου ενδιαφέροντος για την ανάληψη της προεδρίας του ποδοσφαιρικού τμήματος.

Εκείνο που δεν μπορώ να επιτρέψω στον εαυτό μου, στην οικογένειά μου και στον Παναθηναϊκό, είναι από παράγοντες διετίας να πιάνουν στο στόμα τους, χωρίς πρώτα να το έχουν πλύνει, το όνομα «Παύλος Γιαννακόπουλος» προκειμένου να μειώσουν την προσφορά του. Η οικογένεια Γιαννακόπουλου έχει καταβάλει περισσότερα από 300 εκατομμύρια ευρώ για τη γιγάντωση της ιδέας που λέγεται Παναθηναϊκός, έχει προσφέρει αμέτρητο χρόνο από την προσωπική της ζωή, και κυρίως συνέβαλλε στην κατάκτηση αμέτρητων τίτλων που έκαναν ξακουστό τον σύλλογο στα πέρατα ολόκληρης της γης.

Αναφέρω την κατάκτηση των τίτλων διότι μία από τις λίγες φορές που επισκέφθηκε το κλειστό του ΟΑΚΑ σαν πρόεδρος της ΠΑΕ, είχε φροντίσει εκείνος και οι συνεργάτες του να λείπουν από την οροφή του γηπέδου τα λάβαρα που έχουν υψωθεί και θυμίζουν σε κάθε επισκέπτη τα ευρωπαϊκά τρόπαια, τα ελληνικά Πρωταθλήματα και τα Κύπελλα. Χωρίς μάλιστα να ζητήσει μια έμπρακτη συγγνώμη προς τον σύλλογο για τη βάναυση προσβολή της ιστορίας του.

Ένας άνθρωπος λοιπόν που έχει προσφέρει συνολικά 8,9 εκατομμύρια ευρώ και αποτελεί παράγοντα και φίλαθλο του Παναθηναϊκού μόλις τα τελευταία δύο χρόνια, δεν έχει το δικαίωμα να απαξιώνει και να μιλάει υποτιμητικά και ειρωνικά για την προσφορά της οικογένειας Γιαννακόπουλου όπως κατ’ επανάληψιν πράττει εδώ και πολλούς μήνες.

Αδιαφορώ παγερά για την προσωπική φθορά που έχω υποστεί από την εμπλοκή μου με έναν άνθρωπο που χρησιμοποιεί τον Παναθηναϊκό για την προσωπική του προβολή, ωστόσο δεν μπορώ να μείνω αδιάφορος μπροστά στις επιθέσεις που εξαπολύονται εναντίον της οικογένειάς μου, του χρυσού παρελθόντος και του ένδοξου μέλλοντος. Το πιο εύκολο θα ήταν να κωφεύσω και να ταυτιστώ με το κύμα. Θεωρώ υποχρέωσή μου να προστατεύσω το όνομα της οικογένειάς μου και κυρίως του Παναθηναϊκού από κομήτες που κάνουν τους καμπόσους με τον παρά των άλλων.

Η οικογένεια Γιαννακόπουλου προσφέρει επί 40 χρόνια σε ΟΛΑ τα τμήματα του Παναθηναϊκού και θα συνεχίσει να το κάνει με την ίδια και ακόμα μεγαλύτερη διάθεση γιατί αγαπά παθολογικά τον σύλλογο».

ΟΥΣΤ ΛΑΜΟΓΙΟ
ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΤΕΡΑ


«Ας μάθει πρώτα ελληνικά κι’ ας πάψει να κρύβεται πίσω από τον μπαμπά του». Με αυτά τα λόγια ο Πατέρας «απαντάει» στα λεγόμενα του Δημήτρη Γιαννακόπουλου, ο οποίος «επιτέθηκε» στον πρόεδρο της ΠΑΕ Παναθηναϊκός.

Όπως λένε οι άνθρωποι της διοίκησης του Παναθηναϊκού , εκτός από το γεγονός ότι ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος ρίχνει, με την ανακοίνωσή του … κι άλλο λάδι στη φωτιά, το… φάουλ του γιού του προέδρου της ΚΑΕ και μετόχου της ΠΑΕ έχει να κάνει, φυσικά, με την λανθασμένη ερμηνεία του στη φράση του Πατέρα: «τέτοιων κατάπτυστων δημοσιευμάτων από οπαδικές εφημερίδες, η μία μάλιστα εκ των οποίων ανήκει σε οικογένεια μεγαλομετόχου ΚΑΙ δήθεν κόπτεται για το καλό του Παναθηναϊκού». Ο πρόεδρος της ΠΑΕ με τη λέξη «και» εννοεί την εφημερίδα «Πράσινη» και όχι, φυσικά, τον Παύλο Γιαννακόπουλο. Αν εννοούσε αυτόν, τότε θα μπορούσε να χρησιμοποιήσει άλλες λέξεις, όπως για παράδειγμα «ο οποίος»…

Διονύσης Δεσύλλας
OΠΑ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ !

ΑΣΠΙΔΑ ΕΒΑΛΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ !
Επειδή εγω (ξανα)διάβασα προσεκτικότερα την ανακοίνωση του Πατέρα , ειλικρινά δεν καταλαβαίνω που κολά ο ΠΑΥΛΟΣ στις αιτιάσεις του δημητράκη !

ΕΥΘΕΩΣ ΚΑΙ ΣΑΦΩΣ αυτόν κατονομάζει ο Πατέρας και όχι τον Παύλο ή την οικογένειά του !
Αυτό που υπαινίσεται ο δημητράκης :«που δήθεν κόπτεται για το καλό του Παναθηναϊκού» αναφέρεται στον βόθρο που εκδίδει και κατ' ευφημισμόν την ονομάζει ΠΡΑΣΙΝΗ ενώ κανονικά θα έπρεπε να την λέει ΕΜΠΡΙΜΕ (ΠΟΥΣΤΙΚΗ) !

Μάλλον παράπονα εκφράζει ο δημητρός στον μπαμπά του !

ΜΠΑΜΠΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΑΞΕΣ !

Και βέβαια ευθύνες έχει ο ΠΑΥΛΟΣ ! Κια μαλιστα τεράστιες !

Αλλα όχι εκεί που τις ψάχνετε όλοι !

ΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΝΙΞΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ! ΤΟ ΣΚΑΣΜΕΝΟ !
ΠΕΤΡΟGOAL έγραψε:
ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΤΕΡΑ


«

ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΣΤΙΚΟΣ ! ΣΤΕΛΙΟ ! ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ;
ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ!!!!!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΕΚΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΜΕ 13 ΒΟΪΔΟΠΟΥΤΣΕΣ!!!!!!! Α ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ!!!! Smile
geof1957 έγραψε:
ΠΕΤΡΟGOAL έγραψε:
ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΤΕΡΑ


«

ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΑΙΓΙΣΤΙΚΟΣ ! ΣΤΕΛΙΟ ! ΕΤΟΙΜΑ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ;

ΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ Wink ΚΑΙ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΟ
Τι στο διάολο κάνετε ρε μαλάκες εκεί πάνω....τι στα κομμάτια έχετε στον εγκέφαλο σας...πείτε μου τι.

Δεν με νοιάζει αν ο Δημητράκης κυνηγάει την προεδρία.

Δεν με νοιάζει αν ο Παύλος μέσω του γιου εκδικείται κάποιον ή διεκδικεί την προεδρία

Με νοιάζει που μεγάλωσα στην εποχή της παράγκας του Κόκκαλη

Με νοιάζει που επιτέλους αυτή η παράγκα γκρεμίστηκε

Με νοιάζει που επιτέλους έχουμε την ευκαιρία να γιγαντωθούμε και να μην έχουμε αντίπαλο και μαλακίζονται οι της διοίκησης

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΞΗΠΥΡΕΤΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ.Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΣΤΕΛΕΧΩΝΕ ΚΑΙ ΣΤΕΛΕΧΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ.ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΟΧΩΡΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΕΜΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ,ΕΙΝΑΙ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΥΑΛΑ ΤΩΡΑ (ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ).ΟΛΑ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ,ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΖΩΑ,ΕΕΕ ΖΩΑ!!!
gipos13 έγραψε:
Τι στο διάολο κάνετε ρε μαλάκες εκεί πάνω....τι στα κομμάτια έχετε στον εγκέφαλο σας...πείτε μου τι.

Δεν με νοιάζει αν ο Δημητράκης κυνηγάει την προεδρία.

Δεν με νοιάζει αν ο Παύλος μέσω του γιου εκδικείται κάποιον ή διεκδικεί την προεδρία

Με νοιάζει που μεγάλωσα στην εποχή της παράγκας του Κόκκαλη

Με νοιάζει που επιτέλους αυτή η παράγκα γκρεμίστηκε

Με νοιάζει που επιτέλους έχουμε την ευκαιρία να γιγαντωθούμε και να μην έχουμε αντίπαλο και μαλακίζονται οι της διοίκησης

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΞΗΠΥΡΕΤΕΙ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΟΜΕΝΟΣ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΑΥΤΗ.Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΙΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟΣ ΣΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.ΧΡΟΝΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΣΤΕΛΕΧΩΝΕ ΚΑΙ ΣΤΕΛΕΧΩΝΕΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ.ΔΙΝΕΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΟΧΩΡΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΜΠΑΣΚΕΤ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.ΕΜΕΙΣ ΚΥΡΙΟΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΔΕΑ,ΕΙΝΑΙ Η ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΜΥΑΛΑ ΤΩΡΑ (ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥ ΠΑΝΤΩΣ).ΟΛΑ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΚΟΥΜΑΣΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΑΣ,ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΖΩΑ,ΕΕΕ ΖΩΑ!!!



ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΩΣΤΑΚΗ
ti ksekatiniasma itan auto simera!
Telika emeis oi Panathinaikoi den 8a iremisoume pote?
Z13 έγραψε:
ti ksekatiniasma itan auto simera!
Telika emeis oi Panathinaikoi den 8a iremisoume pote?

Να μαζέψει ο Παύλος το κωλόπαιδό του για να μην υπάρχει ξεκατίνιασμα.Γιατί την επόμενη φορά δε θα του απαντήσει μόνο ο Πατέρας στις μαλακίες που γράφει αλλά και κάνα γκρουπάκι δικών μας που θα τον πάνε μαμιώντας.Άι στο διάολο με το κάθε μαλακισμένο.
Προτιμω αυτα παρα να μην μηλιουντε τζιγγερ πατερας παντως..Οχι τπτ αλλο μεσα στην χαζομαρα του ο Δ συσπειρωνει ολους τους αλλους..Καιρο τωρα ολοι λιγο ως πολυ εχουμε παρει τις αποστασεις μας απο Παυλαρα,και δνε νομιζω οτι ειναι αχαριστια,απλα δνε κολανε πολλες κινησεις τους και οχι με την δικη μου λογικη με καμια!!Ηατν στην ΠΕΚ για να μπουν στην ΠΑΕ,μολις μπηκαν βρηκαν καταφυγειο στο μεγαλομετοχο που αλοτε κακολογουσαν,οι αναιτιες κοντρες για το γαμωτο και η συνεχομενη λασπη στον προεδρο της ομαδας δεν βγαζουν κανενα κερδος οποτε το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι ο Παυλος αισθανεται οτι τον χρησιμοποιησαν στην ΠΕΚ και τωρα τον καναν περα ολοι,και αυτες οι κινησεις του γιου του ειναι η σπασμοδικη ασπιδα προς τον πατερα του..

EDIT:Μπορει ο Παυλος να ειναι οντως ο θυγμενος απο ολα αυτα εγω το καταλαβαινω να θεωρει τον εαυτο του υπερανω των υπολοιπων μετοχων,μια δηλωση του ομως πριν 6 μηνες οτι αποχωρει απο το μετοχικο σχημα και παραχωρει τις μετοχες του στον ταδε,η στον ερασιτεχνη(αν γινεται)θα εκανε ολους εμας να τραγουδαμε το ονομα του καθε κυριακη μεχρι να παρουν χαμπαρι ολοι οι αλλοι πιο το δεσιμο του με την ομαδα και ολα θα ηταν καλυτερα..Δεν ξερω αν αξιζει πλεον να τα σκαλιζουμε αλλα οποιος εχει μια καποια ιδεα διαφορετικη ας την πει να γαλουμε μια ακρη,ετσι και αλλιως οπως ξαναειπα εχω σταματησει να διαβαζω βιβλια μυστηριου απο τοτε που γιναμε πολυμετοχικοι,ειμαι καλυμενος..
 

ΟΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΚΑΙ Η, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΩΣΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΖΙΓΚΕΡ!!!

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΡΕ ΘΑ ΚΑΨΟΥΜΕ ΚΥΤΤΑΡΑ!!ΚΟΨΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ!!
» Φινάλε με σωστή αλλαγή!
» Τεν Κάτε: «Σωστή δουλειά για Ατλέτικο»
» Κίνηση με νόημα από τον Κόκκαλη να πάει στην ΕΠΟ και να μιλήσει με Πιλάβιο.
» Η ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ ΝΤΕΡΜΠΥ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΗ???

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: