www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" Empty
22052010
Δημοσίευση"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"

ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΟΛΥΜΠΕΕΕΑΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΧΩΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΕΝΤΑΕΤΙΑ...

ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ Ο ΠΑΟΚ ΕΧΕΙ ΧΡΕΗ, ΨΑΧΝΕΙ ΝΕΟ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΛΛΟΥΣ 5-6 ΠΑΙΚΤΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΦΟΡΤΩΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΣΕΖΟΝ...

ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ Η ΑΕΚ ΞΕΠΟΥΛΑΕΙ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ...

Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΠΑΤΑΛΑΕΙ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ, ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ 5 ΧΡΟΝΙΑ, ΝΑ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΕΣΟΔΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΣΟΥ ΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΩΣΙΩΘΕΙ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΣΤΟ ΟΡΑΜΑ ΕΝΟΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΤΙΤΛΟΥ (ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟΝ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΚΑΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ) !!!!!

ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΦΕΤΟΣ, ΛΟΙΠΟΝ; ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΜΕΝΕ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΧΗΜΑ ΩΣ ΕΙΧΕ, ΕΔΙΝΕΣ 10 ΜΥΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΣΤΟΠΕΡ, ΕΝΑ ΦΟΒΕΡΟ ΔΕΞΙ ΧΑΦ, ΕΝΑ ΜΕΣΟΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ 2 ΜΠΑΚ ΑΠ (ΓΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΩ), ΕΒΑΖΕΣ ΚΑΙ ΟΛΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΡΕΛΑ ΕΣΟΔΑ ΣΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΗΣΥΧΟ!!!!!

ΑΝΤ΄ΑΥΤΟΥ, Ο ΤΖΙΓΓΕΡ, ΣΕ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ, ΒΑΛΑΝΕ ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΙ DERBY ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΝ ΠΟΛΥΜΗΝΟ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ ΤΟΥΣ. ΚΙ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΧΑΜΕΝΟΣ ΒΓΑΙΝΕΙ, ΦΥΣΙΚΑ, Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ!

ΜΑΓΚΕΣ, ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΤΥΠΟΥ ΑΝΤΡΙΤΣ ΚΑΙ ΒΟΟΥΤΕΡΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΑΣΙΜΗ! ΒΕΒΑΙΑ, ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ, ΚΑΘΩΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΨΟΦΙΟΙ. ΟΜΩΣ, ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΙΑ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΠΑΕΙ ΠΕΡΙΠΑΤΟ!!!!!

ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ..."ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ; Η DELOITE ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΚΘΕΣΗ ΕΔΩΣΕ; ΝΑ ΧΡΕΩΚΟΠΗΣΟΥΜΕ ΘΕΛΕΙΣ; " ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ. ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΗΣ Η DELOITE, ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ Η ΟΜΑΔΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΛΙΓΚ!!!!! ΕΠΙΣΗΣ, ΣΤΙΣ ΑΠΟΣΒΕΣΕΙΣ, ΕΧΕΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΑΝ ΤΟ ΛΕΤΟ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΤΗΚΑΝ ΜΕ ΑΞΙΑ 6.000.000 ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΙΧΙΖΟΥΝ ΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΛΙΣ 2.000.000!!!!! ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ! ΗΔΗ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΛΕΤΟ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΥΣΙ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕ ΛΟΓΑΡΙΑΖΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ (ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ) !!!

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΘΕΛΕΙ ΝΑ "ΜΕΙΩΣΕΙ" ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΗΣ ΠΑΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΑΜΚ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΟΤΙ Ο ΠΑΥΛΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΑΝΤΑΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΙΟ ΕΝΕΡΓΟ ΡΟΛΟ (ΑΥΤΟΣ Η Ο ΓΙΟΣ ΤΟΥ; ) ΣΤΗΝ ΠΑΕ!

ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΟΦΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ:

Κ-Ο-Υ-Ρ-Α-Σ-Τ-Η-Κ-Α!!!!!

ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ, ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΕΣ ΑΝΤΟΧΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΤΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑΚΙ, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ; ΚΑΠΟΤΕ ΣΤΟ ΑΜΣΤΕΡΝΤΑΜ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΝΑΝ ΟΠΑΔΟ ΤΟΥ ΑΓΙΑΞ. ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗ ΛΕΞΗ PANATHINAIKOS, ΕΣΚΥΨΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΣΗΚΩΣΕ ΤΟΝ ΑΝΤΙΧΕΙΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΘΑΥΜΑΣΜΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ: "AAAH, PANATHINAIKOS! " ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΕΓΩ!!!!!

ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΕΤΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΟΤΑΝ ΔΩ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΤΟΥΣ ΜΕΤΟΧΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ.

ΥΓ1: ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ!
ΥΓ2: ΤΟ ΤΖΙΓΓΕΡ ΤΟΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΧΡΟΝΙΑ. ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΥΛΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. RESPECT ΓΙΑ ΟΣΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ, ΑΛΛΑ ΥΠΕΠΕΣΕ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΟΥΛ!
ΥΓ3: ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ. ΣΤ΄ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟ, ΠΑΤΕΡΑ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ. ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΔΥΝΑΤΗ!
ΥΓ4: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΙΣ 2 ΚΩΛΟΦΥΛΛΑΔΕΣ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΦΩΤΑ!
ΥΓ5: Κ-Α-Λ-Η-Ν-Υ-Χ-Τ-Α Μ-Α-Σ!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ" :: Σχόλια

ΠΕΤΡΟGOAL
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Σαβ 22 Μάης 2010, 14:13 από ΠΕΤΡΟGOAL
ΜΕ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ... ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΠΕΤΥΧΕΝΟΥΝ ΤΟ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥΣ... ΕΜΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΟΥΜΕ ΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ...

ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΙΑΛΥΣΟΥΜΕ (ΤΣΑΤ) Wink
avatar
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Σαβ 22 Μάης 2010, 14:30 από gipos13
Βάγγο όπως λέει και ο Πετρογκολ μην διαλύσουμε το τσατ ρε φίλε... Razz


Σε όσα λες με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο και μακάρι να γίνουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε και απλά να είναι μία μπόρα (τεράστια βέβαια).
abaddon
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Σαβ 22 Μάης 2010, 16:47 από abaddon
Μου βγήκαν σήμερα όλοι και μου μιλάνε για την "καταστροφική" έκθεση της Delloitte.Ρε ΖΩΑ, μαλάκες δεν είμαστε, ούτε παιδάκια με glx που γυρνάνε στους δρόμους και κάνουν ΟΥΓΚ!! Το σενάριο αυτό ρε είναι το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ δυνατό, γιατί δεν τους είπε κάποιος να υπολογίσουν και το ΚΑΛΥΤΕΡΟ δυνατό (που είναι και το ποιο πιθανό)? Μήπως γιατί δε βόλευε κάποιους? Ρε είναι δυνατόν να μην υπολογίζονται 30000 διαρκείας και δεν ξέρω κι εγώ πόσα από τα sold out που θα είναι πάρα πολλά φέτος (λόγω και ομίλων)? Είναι δυνατόν να μην υπολογίζονται έσοδα από πωλήσεις παικτών??Τι διάολο εμείς μόνο θα αγοράζουμε και θα μαζέψουμε στην Παιανία 78 παίκτες?? Όπως λέει και ο Βαγγέλης, οι Νίνης-Λέτο-Σισέ μόνοι τους κάνουν 30εκ!! Ρε είμαστε σοβαροί?
ΠΕΤΡΟGOAL
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Σαβ 22 Μάης 2010, 17:52 από ΠΕΤΡΟGOAL
ΣΤΑΘΗ ΑΠΟ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΤΟΡ OIL ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΑΘΑΡΟ...Ο ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΙΧΕ ΚΟΣΤΟΛΟΓΙΣΕΙ ΑΚΡΙΒΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ , ΕΓΙΝΑΝ ΣΠΑΤΑΛΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ, (ΒΑΣΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΣΠΑΤΑΛΗ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝ ΜΕΡΗ ΗΘΕΛΗΜΕΝΑ , ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΟΙΓΜΑ , ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Α.Μ.Κ. , ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ Ο ΒΓΕΝΟ)..

ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΓΟΡΑΣ ΣΕ ΒΑΡΔΗ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΟΧΙ, ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΛΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΟΙ ΒΑΡΔΙΝΑΓΙΑΝΝΗΔΕΣ ΕΧΟΥΝ ΦΤΙΑΞΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΜΕ ΜΙΚΡΗ ΑΥΞΗΣΗ ΤΟΥ Α.Μ.Κ. ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΕΒΟΥΝ ΠΟΣΟΣΤΑ... ΕΠΙΣΗ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΝΙΚΑΝΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ "ΠΕΤΥΧΕΙ" , ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΟΙΟ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ!!!

ΙΣΩΣ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ Ο ΒΓΕΝΟ, ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΝΤΟΧΩΡΙΑΝΟΥΣ ΜΟΥ, ΜΟΝΟ Ο ΠΑΥΛΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΤΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
Tropikano
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Σαβ 22 Μάης 2010, 23:16 από Tropikano
Εχω την εντυπωση πως η εκθεση αυτη δεν προβλεπει καν εσοδα απο την Ευρωπη,συγκεκρημενα αυτο που διαβασα λεει οτι φετος στο CL και μετα καθε χρονο μεχρι το 2013 στο ουεφα(γιουροπα)ουτε καν τσου λου δλδ,θα ειναι μια η αλλη με σημερινα δεδομενα και τα εσοδα υπολογιζονται περιπου 90 εκατομυρια ευρο..ουτε 2 εκ παθητικο δλδ..Εχει πολυ ψωμι το θεμα αλλα δεν νομιζω οτι η εκθεση αυτη ειναι κατι λιγοτερο απο αυτο που ζητησαν οι μετοχοι,ισως βλεπουν κατι που εμεις δεν θελουμε να δουμε η δεν μας νοιαζει..
avatar
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Δευ 24 Μάης 2010, 01:11 από thanasis_
Παραθετω ενα ποστ,..οπως ακριβως το εβαλα στο sport.gr...τα links που παραθετω λενε πολλα...για τα παραμυθια που μας λενε τοσες μερες για κανονες της ουεφα και ισοσκελισμενους ισολογισμους...Οποιος ενδιαφερεται ας ριξει μια ματια σε αυτο το link http://blogs.reuters.com/soccer/2010/01/27/uefa-to-call-time-on-loss-making-clubs/ οπου δινονται απαντησεις σχετικα με τους νεους κανονισμους. Επισης υπαρχει και αυτο το link http://www.timesonline.co.uk/multimedia/archive/00701/Club_Licensing_Disc_701933a.pdf που εχει ολοκληρο το paper σχετικα με τους νεους κανονισμους. Εγω λιγο που τα κοιταξα και τα 2 καταλαβα πως ναι μεν η ΟΥΕΦΑ θελει τα clubs να μην εχουν απωλειες αλλα αυτο με τα 10εκ δεν ισχυει ακριβως...ειναι αρκετα διαλακτικοι. Επισης αυτο το μετρο θα εφαρμοστει την περιοδο 2012/13 αλλα θα κοιταζει τα οικονομικα των ομαδων σε βαθος τριετιας. Κατι αλλο σημαντικο ειναι πως αν οι επενδυσεις δινονται σε εγκαταστασεις, οποτε οι ομαδες δειχνουν απωλειες στους ισολογισμους τους...αυτες οι απωλειες δεν καταγραφονται απο την ΟΥΕΦΑ...γιατι στο μελλον θα προκυψουν κερδη. Αρα το γεγονος πως η Deloitte εβαλε στους υπολογισμους της τα εξοδα του γηπεδου...που μεγαλωνει τις απωλειες...ειναι λαθος!!! Επισης η ΟΥΕΦΑ λεει πως ενα club σε διαστημα 3τιας δεν πρεπει να εχει διαφορα σε εσοδα-εξοδα μεγαλυτερη της ταξης των 5εκ αν δεν υπαρχει καλυψη απο μετοχους...και σε περιπτωση που υπαρχει καλυψη-επενδυση απο μετοχους (βλεπε ΑΜΚ) τοτε η διαφορα σε εσοδα-εξοδα μπορει να ειναι και μεχρι 45 εκ!!!
avatar
Απ: "ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"
Δημοσίευση Δευ 24 Μάης 2010, 15:26 από YIANNIS090807
Κοίτα που κάποια πουστόπαιδα, ονόματα δεν λέμε γιατί σέρνονται και μηνύσεις, νομίζουν ότι οι φίλαθλοι-οπαδοί είναι όλοι τους τίποτα αγράμματα μαλακισμένα, που δεν ξέρουν τι τους γίνεται και ό,τι τους δίνουν το καταβάζουν αμάσητο....
Γιατί δεν είδα αντιδράσεις από κάνα ''επίσημο'', σε σχέση με την έκθεση και με αυτά που μας δίνει ο Θανάσης παραπάνω.....???????
Ερασιτέχνες ρε πούστη μου...... Και αυτοί που φτιάχνουν τα πινακάκια και αυτοί που τα διαβάζουν και αυτοί που μας τα σερβίρουν........
 

"ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ"

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΜΑΛΛΟΝ ΟΡΘΩΣ ΕΠΡΑΞΑ ΚΙ ΕΠΑΨΑ ΣΧΕΔΟΝ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ!!!
» Γκούμας: "Για τον Παναθηναϊκό έδωσα και την ψυχή μου, περίμενα ένα καλύτερο φινάλε"
» Δεν... "τσουλάει" το πράσινο "stock"
» "Κόκκινο" του "Ζοτς" για μεταγραφή!
» "Λεωφόρος" το "Ανθή Καραγιάννη"

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: