www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
Γιατί ρε γαμώτο? EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 Γιατί ρε γαμώτο?

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gipos13
Αρχιλεουρας
Αρχιλεουρας
avatar


Αριθμός μηνυμάτων : 759
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2009
Τόπος : Aθήνα

Γιατί ρε γαμώτο? Empty
22052010
ΔημοσίευσηΓιατί ρε γαμώτο?

Τελικά για την γενιά μου δεν είναι γραφτό να δούμε έναν γιγαντωμένο Παναθηναικό ισάξιο του μπασκετικού.Είμαι μικρός και δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω τα πράματα από το παρελθόν μέχρι σήμερα.Έχω ακούσει,έχω διαβάσει για κόντρες του παρελθόντος,για προσωπικές φιλοδοξίες και και....δεν ξέρω αν αυτό είναι λόγος που τα κάναν έτσι στην ΠΑΕ αλλά όπως είπα και παλιότερα δεν με νοιάζει

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Ο ΠΑΥΛΟΣ

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ Ο ΤΖΙΓΚΕΡ

ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΟΥΝ ΠΡΟΣΩΠΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΝΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ

Με νοιάζει όμως ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ,γιατί όταν πηγαίνεις στο εξωτερικό και λες ότι είσαι από την Ελλάδα για την ιστορία θα σου πουν Ακρόπολη κλπ,για φαγητο σουβλάκι,μουσακά κλπ και για αθλητικά ''AAA...ΤHE PANATHINAIKOS''.

Μην τους αφήσουμε να καταστρέψουν αυτή την ομάδα,στις 13 Απριλίου κάναμε το πρώτο βήμα αλλά ακόμα δεν τελειώσαμε από ότι φένεται.Μακάρι να ξυπνήσω μια μέρα από αυτές και να δω όλους τους μετόχους να έχουν αφήσει στην άκρη τις διαφορές τους και να προσπαθούν να γιγαντώσουν τον Παναθηναικό.


Ένα τεράστιο,υπερτεράστιο μπράβο στον Θανάση,τον δικό μας Θανάση,που τελικά είναι ο μόνος που αγαπάει τόσο πολύ την ομάδα μας.Είναι ένας από εμάς και αν μπορούσα να τον βγάλω πρόεδρο θα τον έβγαζα....αν μπορούσα με το που γίνει το γήπεδο να στήσω ένα άγαλμά του στην είσοδο θα το έκανα.Μακάρι όλοι οι μέτοχοι να ήταν σαν τον Θανάση,να παθαίναν εμφράγματα,να κλαίνε όταν χάνουν κύπελλα και να μην τους νοιάζει να κερδίσουν αλλά να είναι έτοιμοι να πουλήσουν τα πάντα για να στηρίξουν και να γιγαντώσουν τον σύλλογο.


Κλείνοντας άμα κάποιοι πάτε στο γήπεδο με τον Πανελλήνιο θερμή παράκληση μην φωνάξετε κατά των Γιαννακόπουλων....τον Δημητράκι σκοτώστε τον χέστηκα.Αλλά όχι κατά τους και ειδικά του Παύλου....που εγώ πιο πολύ πιστεύω ότι παίζεται ένα άσχημο παιχνίδι στην πλάτη του,οκ πάντα κυνήγαγε την ΠΑΕ και του έμεινε απωθημένο που την έχασε από τον Βαρδινογιάννη και σίγουρα έκανε φάουλ παρασυρόμενος από τον βρομιάρη τον Τζίγκερ που δεν θέλει να χάσει τον έλεγχο,αλλά δεν αξίζει να τον αποδοκιμάσετε γιατί τόσα χρόνια αυτός κράταγε τον Παναθηναικό,αυτός μας έδινε χαρά,κανείς δεν είναι αλάνθαστος,μόνο οι πεθαμένοι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

Γιατί ρε γαμώτο? :: Σχόλια

Κανένα σχόλιο.
 

Γιατί ρε γαμώτο?

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Φτάνει πια ρε γαμώτο!!!
» ΓΙΑΤΙ????????
» Γιατί ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
» Τότε, γιατί τους τρίζει τα δόντια o Κόκκαλης; 11/2/2010 4:21:09 μμ
» Δυο κουβέντες γιατί θα σκάσω.......

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: