www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 «Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  Empty
20092011
Δημοσίευση«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»

Ο φερόμενος εκπρόσωπος του Σουλτάνου, Βλάσης Τσάκας δήλωσε πως ο πρίγκιπας είναι «άρρωστος» Παναθηναϊκός και ρώταγε για πράσινο φίλαθλο που τραυματίσθηκε σε συμπλοκή, σε νέα συνέντευξη που έδωσε.

Ο Τσάκας έκανε δηλώσεις σε αθλητική εφημερίδα και εκτός από αυτά που είπε για Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και Πόρτο στάθηκε και σε ένα τηλεφώνημα του πρίγκιπα τα ξημερώματα: «Είναι ευχαριστημένος και αισιοδοξεί πως θα υπάρξει θετική εξέλιξη. Ο ίδιος ασχολείται μέρα νύχτα με τον Παναθηναϊκό. «Σερφάρει» καθημερινά στο διαδίκτυο και ενημερώνεται για την ομάδα. Χαρακτηριστικά θα σας πω ότι με κάλεσε στις 4 παρά 5 τα ξημερώματα και με ρώτησε για έναν φίλαθλο του Παναθηναϊκού που τραυματίσθηκε σε συμπλοκές. Είναι «άρρωστος» με τον Παναθηναϊκό. Κόλλησε το μικρόβιο από εμένα. Το αργότερα μέχρι τις 2 Οκτωβρίου θα βρίσκεται στην Ελλάδα».

«Η δική μου υπογραφή δεν αγοράζει ούτε περίπτερο»

Ο εκπρόσωπος του 26χρονου Σουλτάνου από την Σαουδική Αραβία, τόνισε τι του είπε ο πρίγκηψ μετά την παρουσία του στα γραφεία της ΠΑΕ Παναθηναϊκός: «Η δική μου υπογραφή δεν αγοράζει ούτε περίπτερο. Δεν έχει την παραμικρή συνεργασία με την οικογένεια Βαρδινογιάννη ή τον Ανδρέα Βγενόπουλο στο παρελθόν. Μετά την ολοκλήρωση του διοικητικού συμβουλίου της ΠΑΕ επικοινώνησα με τον πρίγκιπα Σουλτάν Μπιν Νάσερ Έντιν Φαρχάν αλ Σαούντ και του μετέφερα τα τελευταία νέα. Ο πρίγκιπας μου είπε τα εξής: «Το πλάνο μας δεν είναι να κάνουμε τον Παναθηναϊκό Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ. Δεν μπορούμε να το κάνουμε αυτό άλλωστε. Το πλάνο μας είναι να κάνουμε τον Παναθηναϊκό, μια Πόρτο της ανατολικής Μεσογείου».


«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»  Images?q=tbn:ANd9GcQUI-mIqXdFABM4KT7wFQdEzENOEHyMUIagkkJCHc_d5QuYbessqUkNJ28


ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΡΕΛΛΛΛΟ ΓΕΛΙΟ !!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!» :: Σχόλια

ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ (ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΠΙΘΑΝΟ ΤΥΠΟ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΟΥ) , ΘΑ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΣΤΕΙΛΕΙ 2-3 ΝΤΕΡΕΚΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΕΡΟΥΝ ΣΗΚΩΤΟ ΣΤΗΝ ΕΠΑΥΛΗ ΜΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΓΙΑΤΙ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥ!!!
Εγώ πάλι περιμένω να δω τι θα βει από όλο αυτό το πράγμα.Είδαμε και τους "ευυπόληπτους" κουστουμάτους τόσα χρόνια σε τι κατάσταση μας έφεραν.Από μικρό κι από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια Smile
ΣΤΑΘΗ, WELCOME BACK ΡΕ ΦΙΛΕ!!!

ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ (ΑΡΓΑ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΤΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟ, ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ) . ΤΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΩΡΑΙΑ!!!
Συμφωνώ Βαγγέλη, να τα λέμε λίγο ανάλαφρα για να ξελαμπικάρουμε λίγο, γιατί η κατάσταση είναι δύσκολη γενικώς... Smile
g3thanasis
προσωπικα δεν γουσταρω τον Γαλατα.....ουτε και το Τζιγγερ ...ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ?????????????????????????ΤΣΑΚΑ ΘΕΕ (ΑΡΑΒΑ) ΠΑΡΕ ΤΗ ΠΑΕ......

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....
g3thanasis έγραψε:
προσωπικα δεν γουσταρω τον Γαλατα.....ουτε και το Τζιγγερ ...ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ?????????????????????????ΤΣΑΚΑ ΘΕΕ (ΑΡΑΒΑ) ΠΑΡΕ ΤΗ ΠΑΕ......

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....

ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ, ΘΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Ο ΒΑΡΔΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ, ΩΣ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΑΠΟ ΑΡΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ, ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΒΓΕΝΟ - ΤΖΙΓΓΕΡ, ΚΑΘΩΣ Ο ΕΝΑΣ ΖΗΤΑ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗΠΕΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΥΦΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ. ΚΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ!

ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ, ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΑΣ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!
g3thanasis
vigor έγραψε:
g3thanasis έγραψε:
προσωπικα δεν γουσταρω τον Γαλατα.....ουτε και το Τζιγγερ ...ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΜΟΥ ΜΕΝΕΙ?????????????????????????ΤΣΑΚΑ ΘΕΕ (ΑΡΑΒΑ) ΠΑΡΕ ΤΗ ΠΑΕ......

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....

ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΤΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ, ΘΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙΣ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ, Ο ΒΑΡΔΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ, ΩΣ ΤΩΡΑ, ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΑΠΟ ΑΡΑΒΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ, ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΒΓΕΝΟ - ΤΖΙΓΓΕΡ, ΚΑΘΩΣ Ο ΕΝΑΣ ΖΗΤΑ ΓΡΑΠΤΗ ΕΓΓΥΗΣΗ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΗ ΓΗΠΕΛ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΥΦΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ, ΕΝΩ Ο ΑΛΛΟΣ ΔΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ. ΚΑΙ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ!





Βαγγελη εγω προσωπικα το εχω ριξει πολυ στη πλακα........!!!!οταν μενεις εξω απο τη Μακαμπι και την Οντενσε μονο για πλακα κανει.....και μη μου πεις πρωταθλημα και κουραφεξαλα.......ΕΓΩ ΓΑΥΡΟΣ ΛΙΜΑΝΙΣΙΟΣ ΔΕ ΓΙΝΙΜΑΙ........η γαυροποιηση των οπαδων ειναι μερος της εξαρτησης απο τους βασταζους.....(Δομαζους,Αντωνιαδιδες κοκ)....και στη ουγια φορεας ...ΔΗΛ ΝΑΜΑΣΤΕ ΑΡΕΣΤΟΙ.......
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ, ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΑΣ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!
g3thanasis
Βαγγελη εγω προσωπικα το εχω ριξει πολυ στη πλακα........!!!!οταν μενεις εξω απο τη Μακαμπι και την Οντενσε μονο για πλακα κανει.....και μη μου πεις πρωταθλημα και κουραφεξαλα.......ΕΓΩ ΓΑΥΡΟΣ ΛΙΜΑΝΙΣΙΟΣ ΔΕ ΓΙΝΙΜΑΙ........η γαυροποιηση των οπαδων ειναι μερος της εξαρτησης απο τους βασταζους.....(Δομαζους,Αντωνιαδιδες κοκ)....και στη ουγια φορεας ...ΔΗΛ ΝΑΜΑΣΤΕ ΑΡΕΣΤΟΙ.......
ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ, ΠΟΥ ΛΕΝΕ. ΑΣ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!![/quote]
g3thanasis έγραψε:
ΑΣ ΤΟ ΡΙΞΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΑΒΑΛΕ, ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ!!!
[/quote]

AMHN!!!
g3thanasis έγραψε:

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....

??????
g3thanasis
nice view έγραψε:
g3thanasis έγραψε:

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....

??????


Δεν καταλαβαινεις τι γραφει?? Για το φορεα και το γαλατα γραφω....
g3thanasis έγραψε:
nice view έγραψε:
g3thanasis έγραψε:

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....

??????


Δεν καταλαβαινεις τι γραφει?? Για το φορεα και το γαλατα γραφω....

ΥΠΕΘΕΣΑ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ : ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο ΓΑΥΡΟΣ θα παθει εμφραγμα.....
nice view έγραψε:
g3thanasis έγραψε:
nice view έγραψε:
g3thanasis έγραψε:

ΥΣ>ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο φορεας θα παθει εμφραγμα.....ασε που ο Γαλατας θα του ζητησει πισω το επι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας πρασινο σπιτι....

??????


Δεν καταλαβαινεις τι γραφει?? Για το φορεα και το γαλατα γραφω....

ΥΠΕΘΕΣΑ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ : ε ρε και να μην ειναι παραμυθι ο πριγκιπας.......ο ΓΑΥΡΟΣ θα παθει εμφραγμα.....

Οσο ασχοληθηκε ο τζιγγερ με τον γαυρο ολα αυτα τα χρονια τοσο ασχολουνται και οσοι πιστευουν οτι χρωσταμε κατι στην οικογενεια ..Οσο ο ΠΑΟ θα ανηκει στην οικογενεια στους μεν φτεει ο φορεας και γενικα οι οργανωμενοι και στους δε φταιει η οικογενεια..

Εγω παλι που εχω δηλωσει πρωτα αντιβαρδινογιαννικος και μετα παναθηναικος ειμαι μια κατηγορια μονος μου??(Ναι το ενοω,η θα μου κοψει την μπαλλα ο τζιγγερ η θα του την κοψω εγω )
g3thanasis
Αναλυτικά η ανακοίνωση του Ενιαίου Φορέα:

"ΠΡΙΓΚΗΠΕΣ, ΚΑΜΗΛΕΣ ΚΑΙ "ΤΣΑΚΑ ΤΣΟΥΚΕΣ"

Η ιστορία του "τσάκα τσούκα" μόνο γέλιο μπορεί να μας προκαλέσει. Ένας δήθεν εκπρόσωπος που ούτε το όνομα αυτού που εκπροσωπεί δεν ξέρει καλά καλά, ένας άνθρωπος που κοροϊδεύει τον κόσμο του Παναθηναϊκού, λέγοντας ότι ο "πρίγκιψ" είναι δήθεν οπαδός της ομάδας και μάλιστα ανησυχεί και για τους τραυματίες από τα επεισόδια και φυσικά δεν χρειάζεται να αναφέρουμε και στις πολλές αντιφάσεις στις οποίες έχει πέσει ο δήθεν εκπρόσωπος. Για πόσο ηλίθιους μας περνάτε άραγε; Τι ακόμα θα σκαρφιστούν κάποιοι για να θολώσουν τα νερά και να αποπροσανατολίσουν τον κόσμο από το θέμα της ΓΗΠΕΛ; Ο Γ.Β. οφείλει να απαντήσει για το θέμα αυτό και πρέπει επίσης να ανοιχθεί ο πλήρης φάκελος της ΓΗΠΕΛ, ώστε να εξετασθεί κάθε λεπτομέρεια αυτού του θέματος. Θα αναλάβει τις ευθύνες των πράξεών του και αυτών που υπέγραψαν οι συνεργάτες του ώστε να μεταβιβαστούν οι μετοχές του.

Τι χαρτιά άραγε έχουν υπογραφεί από τη ΓΗΠΕΛ, μία εταιρία αποκλειστικής ευθύνης του Γ.Β; Και σίγουρα δεν είναι τυχαίο τη στιγμή που όλοι περίμεναν την απάντηση για το θέμα του γηπέδου, ξαφνικά εμφανίστηκε το θέμα του πρίγκιπα, τόσο απελπισμένοι είναι, μάλλον, κάποιοι. Ο δήθεν εκπρόσωπος αυτός δεν πρέπει να ξαναπεράσει ούτε απ' έξω από την ΠΑΕ. Ο κόσμος δεν είναι χαζός και καταλαβαίνει. Μην παίζετε μαζί του...

Όσον αφορά τον αγώνα στον Ατρόμητο, θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους οπαδούς που βρέθηκαν εκεί ότι ο υπεύθυνος ασφαλείας του Παναθηναϊκού δεν κατάφερε να απαντήσει όταν ο ταξίαρχος μέτρων τάξης του αγώνα έξω από το γήπεδο και παρουσία μας τον ρώτησε "αφού δεν ζητήσατε εισιτήρια, γιατί ήρθαν αυτοί εδώ;" ουσιαστικά παραδεχόμενος ότι η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ήταν αυτή που δεν ζήτησε εισιτήρια για τον αγώνα. Και αυτό σε αντίθεση με όσα μας είχαν ενημερώσει. Αυτοί ήταν οι υπεύθυνοι που έμεινε η ομάδα μόνη της στο Περιστέρι. Και εις ανώτερα.

Υ.Γ. Κουίζ για δυνατούς λύτες: Πως γίνεται όλη στην ΠΑΕ να έμειναν έκπληκτοι από την προσφορά του πρίγκιπα όταν πολύ γνωστό στέλεχος της ΠΑΕ βρέθηκε με τον "τσάκα τσούκα" για καφέ την προηγούμενη Πέμπτη στις 10.00 το πρωί σε γνωστό καφέ της Κηφισιάς; Έλα ντε...



http://prasinanea.gr/football/Dioikitika/article1381428.ece


Αναλυτικά όσα είπε στη Sportday:

«Σήμερα είχα τηλεφωνικές επαφές με τον δικηγόρο μας και αύριο (σ.σ.: σήμερα), που είναι εργάσιμη μέρα στη Σαουδική Αραβία, θα δουλέψουμε το πληρεξούσιο και θα το στείλουμε στον δικηγόρο στην Ελλάδα. Τη Δευτέρα θα προχωρήσει η υπόθεση και πρώτα ο Θεός θα πάνε όλα καλά. Είμαι πάρα πολύ αισιόδοξος και θα ηρεμήσουμε όλοι και ο Παναθηναϊκός»

Για το δικό του ρόλο στην ομάδα:

«Ενεργότατο. Από την πρώτη στιγμή ήταν ένας από τους όρους που έβαλα με τον πρίγκιπα για να ασχοληθώ. Ο πρίγκιπας, απ' όσο ξέρω, θα είναι πρόεδρος. Τι ρόλο θα έχω εγώ, θα το δούμε στη συνέχεια. Ας γίνει το deal και μετά θα βρούμε τον δικό μου ρόλο».

Την Πράσινη:

«Είμαι σίγουρος πως τη Δευτέρα θα μπουν όλα στη σειρά που πρέπει. Έχω την αίσθηση πως ο Γιάννης Βαρδινογιάννης θα πει το ναι στην πρόταση αυτή και θα τελειώσει θετικά το θέμα. Πρέπει βέβαια όλα αυτά να τα δούμε και στην πράξη.

Την Τρίτη θα έρθω στην Αθήνα από την Καβάλα για να πετάξω για Τζέντα. Ελπίζω πως αν όλα πάνε κατ'ευχήν θα έρθω μαζί με τον πρίγκιπα στην Ελλάδα το συντομότερο δυνατόν».

Και το Derby:

«Έχω δεχθεί τηλεφωνήματα από αρκετούς οπαδούς, οργανωμένους σε συνδέσμους και μάλιστα κάποιοι ήταν και επικεφαλής. Ήθελαν αν ενημερωθούν σε πιο σημείο βρίσκονται οι συζητήσεις και τι σκοπεύει να κάνει ο Πρίγκιπας αν αναλάβει την ομάδα.

Μερικοί μου είπαν πως δεν συμφωνούν με την ανακοίνωση που βγήκε εναντίον μου, αλλά και κατά του Πρίγκιπα, και ήθελαν να πάρουν θέση. Εγώ όμως του ξεκαθάρισα ότι δεν χρειάζονται τέτοια πράγματα και θα πρέπει όλοι να κάνουν υπομονή μερικές ημέρες.

Σύντομα θα αποδειχθεί ποιος έχει δίκιο. Εξάλλου όσοι αγαπούν τον Παναθηναϊκό θα πρέπει να εύχονται να ολοκληρωθεί η συμφωνία και να τον αναλάβει ο Πρίγκιπας».


http://prasinanea.gr/football/Dioikitika/article1383973.ece


Καποιος παει να κανει πλακα στο γαλατα με τη ΟΑ και στη ομαδα του φορεα με τη αγορα του 54%

Θαναση (η καποιος αλλος καθεστοτικος)ξερω οτι δεν κανεις διαλογο ασλλα θελω να σε ρωτησω κατι ..Περα απο τον φορεα,τον <<γαλατα>>,τις πλακες της ΟΑ και τα σχετικα,εσυ πιστευεις οτι πρεπει να φυγουνε ολοι για να μεινει ο Τζιγγερ??Δεν εχω διαθεση να προβαλω επηχειρηματα του τυπου <<Τι εχει κανει ο Τζιγγερ τοσα χρονια??>>,αλλα πεςμου εσυ αν θεωρεις την σχεση ομαδας-οπαδων φυσιολογικη η και αναστρεψιμη..Εχουμε φτασει σε σημειο να σκαει πριγγηπας και αντι να παμε με τον σταυρο στο χερι μπας και στραβωθει να ερθει να ψυριζουμε το ποιος τον εχει βαλει !!!ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΡΩΣΤΕΙΑ επικρατει γυρω απο τα παντα στην ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ και εσυ κατηγορεις για τα παντα τον φορεα και τον βγενοπουλο..

Αν ησουν ευχαριστημενος οταν ο Κοκκαλης για να μαζεψει 10 χιλιαδες πελατες-μελη οπου εβρησκε μικροφωνο σε ελεγε λαγο-πελατη-θυμα και τα σχετικα μετα σου εστηνε μια ριζουπολη μουρλια και δεν μιλαγε κανεις παω πασο,βιτσια ειναι αυτα..

ΥΓ..Αν ο Τζιγγερ ειχε βαλει λιγο απο τον εγωισμο που εδειξε στους οργανωμενους στην σχεση του με τον Κοκκαλη η ιστορια θα ειχε γραφτει πολυ διαφορετικα,γιατι ωραια ειναι να λεμε οτι για ολα φταιει ο κοσμος του ΠΑΟ αλλα δεν μπορεις να φερεσαι στον ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ μας σαν μαγαζακι ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΟΤΕ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΟΥ..
g3thanasis
Tropikano έγραψε:
Θαναση (η καποιος αλλος καθεστοτικος)----------------

Μονο καθεστωτικός δε υπήρξα ...αλλα πες οτι θες.....Ο γαλατας αγορασε <<στρατο>>και <<συνειδήσεις>> με το πρασινο σπιτι.........και ισως και με σουβλακια.....ισως με το οτι 10 χρονια πηρε 2 πρωταθληματα.....η γαυροποιηση των οπαδων =εκμεταλευση των οπαδων=ενιαιος φορεας

YΣ. Το να βαζεις ταμπελες Τζικερικοι κοκ ειναι αυτο που σε βολεύει... οπως επισης αυτο το οποιο αναμασας(ως κατσικα η προβατον) Τιτλους με καθε κοστος=γαυροποιηση των οπαδων ....οπως καταλαβαινεις ναι εχω διαφορετικη αποψη και ειμαι παναθηναικος γιατι το θελω εγω και οχι καποιος αλλος...ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΟΣ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΘΕΛΗΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΠΟΙΟς ΑΛΛΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΑΛΕΙ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την g3thanasis στις Κυρ 25 Σεπ 2011, 18:30, 3 φορές συνολικά
g3thanasis
Η Ταυτότητα του Ε.Φ.Σ. Θύρας 13

Ο Ενιαίος Φορέας Συνδέσμων ΘΥΡΑΣ 13 δημιουργήθηκε το καλοκαίρι του 2006. Ήταν μια απόφαση που πάρθηκε ως φυσικό επακόλουθο, αφού όλη την προηγούμενη χρονιά πριν τη δημιουργία του, υπήρχε ταύτιση απόψεων και πορείας στους περισσότερους συνδέσμους. Ο Ενιαίος Φορέας είναι ουσιαστικά μια συνεργασία μεταξύ των ATHENS FANS, των ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ αλλά και των υπόλοιπων συνδέσμων της Αθήνας αλλά και της επαρχίας.

Απαρτίζεται από 60 συνδέσμους (15 στη Αττική και 45 στην επαρχία) και είναι στην ουσία η πιο ενωτική κίνηση που έχει γίνει ποτέ στο χώρο των συνδέσμων του Παναθηναϊκού, αποτελώντας ουσιαστικά τη σημερινή ΘΥΡΑ 13 στο σύνολό της. Από εκείνο το χρονικό σημείο και έπειτα (από το 2006) οι περισσότερες αποφάσεις που παίρνονται είναι κοινές, όπως και οι αντιδράσεις.


Από την πρώτη στιγμή ο Ενιαίος Φορέας άσκησε κριτική σε όλους και σε όλα. Αυτή η στάση οδήγησε για μια ακόμη φορά σε σύγκρουση με την ΠΑΕ Παναθηναϊκός αφού η πορεία της ομάδας τη σεζόν 2006-07, ήταν απογοητευτική και αυτό κατέληξε σε σκληρές αποδοκιμασίες απέναντι στη διοίκηση και στους παίκτες. Αυτό, φυσικά, ήταν αρκετό για την ΠΑΕ (βασιζόμενη σε άλλα προσχήματα) για να «κόψει» τα εισιτήρια από τον Ενιαίο Φορέα και να τα δώσει στο σύνδεσμο σκιών επονομαζόμενο «ΘΥΡΑ 13 – 1966», προσπαθώντας παράλληλα να εφαρμόσει τη πολιτική του «διαίρει και βασίλευε» που τόσα χρόνια χρησιμοποιεί.

Όποια και να είναι η συμπεριφορά της ΠΑΕ απέναντι μας, εμείς πρόκειται να συνεχίσουμε την πορεία που ξεκινήσαμε. Σίγουρα ο συνδεσμιακός χώρος περνάει δύσκολες στιγμές, αφού όλα είναι εναντίον μας, αλλά παρ’ όλα αυτά δεν πρόκειται να διαφοροποιήσουμε τη στάση μας απέναντι σε κανέναν που βλάπτει τα συμφέροντα του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ Α.Ο.

Έχουν γίνει και γίνονται συνεχώς πολλά βήματα για την περαιτέρω οργάνωση του Ενιαίου Φορεά με απώτερο στόχο τη δημιουργία μιας πραγματικά ενιαίας και παντοδύναμης ΘΥΡΑΣ 13. Μέχρι τότε θα συνεχίσουμε να προσπαθούμε…

ΠΑΟ - ΘΡΗΣΚΕΙΑ - ΘΥΡΑ 13


http://www.eniaiosforeas13.gr/v1/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=34&Itemid=56




αυτο που σου εχω με γαλαζιο......μεταφραζεται οτι ο ενιαιος φορεας στο ονομα της γαυροποιησης Αντωνη.........εδιωχνε το κοσμο απο το γηπεδο για να μην παρει τιτλο τοτε στο μακρυνο 2006 ( η αληθεια ηταν οτι ζητουσαν χρηματα απο τη ΠΑΕ για να απαντησουν στο στρατο του Κοκκαλη τα οποια η ΠΑΕ αρνηθηκε και αυτοι πηγαν απεναντι και εξω απο το γηπεδο και δεν αφηναν το κοσμο και τα παιδακια να μπουν μεσα...οι ξεφτιλες)..ετσι εγινε τοτε και το διαφημίζουν τα παιδακια.....το ξανακανε φετος στα πλαιυ οφ με το ΜΠΑΟΚ....και το ξαναεκανε πριν τον αγωνα με τη Μακαμπι.....ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΟΠΑΔΩΝ=ΓΑΥΡΟΠΟΙΗΣΗ ΟΠΑΔΩΝ=ΦΟΡΕΑΣ και απο πισω ο γαλατας.......

ΥΣ> Γουσταρω να αγορασει αυτος ο πριγκιπας το 54% του αναξιου και την ΟΑ του γαλατα.........θα πεθανω στο γελιο......στα 49 μου ας ειναι ομως
Γιατι βρε Θαναση να συνεχιζεται το γαιτανακι??Κερδιζουμε τπτ να βρηζουμε τον γαλατα(ας μου πει καποιος ποιος σκατα ειναι ο γαλατας που τα εχιε πλακακια με τους οργανωμενους και γιατι τον λεμε ετσι) η οποιον αλλον??Εληξε νομιζω το θεμα και ΝΑΙ και εγω γουσταρω να παρει καποιος πριγκηπας την ομαδα,αλλα αυτο δεν σημενει οτι θα τον προσκυναω οτι και να γινει..

ΥΓ..Αν το καθεστωτικος ειναι βρησια σου ζηταω συγνωμη..

ΥΓ..Προσεξε με κραταω απολυτα την ψυχραιμια μου..Βλεπω μια μπαλλα να περναω την κυριακη μου να κανω πλακα και τα λοιπα σωστα?Αυτο εχει παψει και εχουμε γινει περιγελος χαρη σε ενα μιζερο κρατος και μια μπουρδελοκατασταση που φτασαμε περυσι να γινει της πουτανας στο μπορυρδελο του κοκκαλη και να βγει ο γιος της πουτανας να μου πει οτι διδαξε ηθος,και τι εγινε???Βιαζουνε απο τοτε που θυμαμε, την λογικη μου, την αισθητικη μου και απειλουν την υγεια μου ματς με το ματς,πρωταθλημα στο πρωταθλημα,χρονο με τον χρονο..ΑΝ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΝΟΧΛΗΘΕΙ ΑΠΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΓΑΥΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΠΡΟΒΑΤΟ ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΝΗΘΗΚΕΣ ΕΧΤΕΣ Η ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΕΧΤΕΣ ΕΓΙΝΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
g3thanasis έγραψε:
αυτο που σου εχω με γαλαζιο......μεταφραζεται οτι ο ενιαιος φορεας στο ονομα της γαυροποιησης Αντωνη.........εδιωχνε το κοσμο απο το γηπεδο για να μην παρει τιτλο τοτε στο μακρυνο 2006 ( η αληθεια ηταν οτι ζητουσαν χρηματα απο τη ΠΑΕ για να απαντησουν στο στρατο του Κοκκαλη τα οποια η ΠΑΕ αρνηθηκε και αυτοι πηγαν απεναντι και εξω απο το γηπεδο και δεν αφηναν το κοσμο και τα παιδακια να μπουν μεσα...οι ξεφτιλες)..ετσι εγινε τοτε και το διαφημίζουν τα παιδακια.....το ξανακανε φετος στα πλαιυ οφ με το ΜΠΑΟΚ....και το ξαναεκανε πριν τον αγωνα με τη Μακαμπι.....ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ ΟΠΑΔΩΝ=ΓΑΥΡΟΠΟΙΗΣΗ ΟΠΑΔΩΝ=ΦΟΡΕΑΣ και απο πισω ο γαλατας.......

ΥΣ> Γουσταρω να αγορασει αυτος ο πριγκιπας το 54% του αναξιου και την ΟΑ του γαλατα.........θα πεθανω στο γελιο......στα 49 μου ας ειναι ομως

ΧΑΜΕΝΟΙ ΣΤΗ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ
Αντωνη...ολοι μας πιστευω εχουμε 2 κοινα στοιχεια...αυτα ειναι η καψουρα μας για τη μπαλα και ο Παναθηναικος. Εχω κουραστει να βλεπω στρατοπεδα και ολες τις "μαχες" στο ονομα του Παναθηναικου και καλα. Για σενα η οικογενεια σου εκοψε το γηπεδο, την ευχαριστηση του ποδοσφαιρου κλπ. Για τον συνονοματο, αυτο το εκανε η γαυροποιηση των οπαδων και ο Φορεας που υπαρχει η φημη πως σπονσοραρεται απο τον βγενοπουλο (ο γαλατας που λεει ο συνονοματος). Ισως ο Αραβας τελικα να ειναι η μεση λυση που χρειαζομαστε ολοι μας...και αυτοι που δε γουσταρουν την οικογενεια και αυτοι που δεν γουσταρουν τον Βγενοπουλο. Τις τελευταιες 2 μερες ομως εμενα κατι αλλο με φοβιζει. Επειδη τελικα φαινεται πως ο Τσακας δεν ειναι ο τρελος του χωριου...και οσα λεει ισχυουν...βγαινει γραμμη απο τον φορεα πως ειναι ΝΤΡΟΠΗ να παρει τον ΠΑΟ καποιος μη Ελληνας...και αυτο λενε πως μικραινει το μεγαλειο μας σαν ομαδα!! Αυτο για μενα μεταφραζεται σε...Τζιγγερ μη τολμησεις να πουλησεις σε αλλοδαπο (οποτε εμεις χανουμε τα προνομια μας) θα μας βρεις απεναντι σου...με οτι αυτο συνεπαγεται...Ε συγνωμη αλλα αυτο ΔΕΝ ειναι Παναθηναικος...και αυτα τα...παλικαρια ΔΕΝ τα θελω αναμεσα μας!!!
ΔΥΟ ΓΑΪΔΑΡΟΙ (ΦΟΡΕΑΣ - ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΙΚΟΙ - ΒΓΕΝΟ VS ΝΤΕΡΜΠΙ - ΠΡΑΣΙΝΗ - ΤΖΙΓΓΕΡΙΚΟΙ - ΤΖΙΓΓΕΡ) ΜΑΛΩΝΑΝΕ ΣΕ ΞΕΝΟ ΑΧΥΡΩΝΑ (ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ) !

ΕΜΕΝΑ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΟΨΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΠΗΔΗΞΑΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ.

ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ. Ο ΒΓΕΝΟ ΕΠΑΙΞΕ ΥΠΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΕ ΚΑΙ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΕΞΥΝΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔ*^&^ ΤΟΥ ΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΟΙΚΕΙ!

ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΞΙΣΟΥ. Ο ΒΓΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΙΣ ΥΠΟΓΕΙΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΟΥ (ΟΠΩΣ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΤΟΥ) ΚΑΙ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΓΙΑΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.

ΥΓ. ΤΟ ΟΤΙ Ο ΒΓΕΝΟ ΖΗΤΑ ΕΓΓΥΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΕ, ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!

ΥΓ2. ΤΟ ΟΤΙ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ (ΓΑΥΡΟΠΟΙΗΣΗ) , ΔΕ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ "ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ" 50-50 ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΘΑ. ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΝΑΙ, ΙΣΩΣ, Η ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΟ 50-50, ΤΟΤΕ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!

ΥΓ3. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΝΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ, ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΒΓΕΝΟ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΠΑΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Η ΟΧΙ. ΠΛΕΟΝ, ΧΕΣΤΗΚΑ, ΚΙΟΛΑΣ, ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ. ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ...

ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΕΙ ΨΗΛΑ, ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΚΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ! ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ Η ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΦΕΡΕΦΩΝΑ (ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΜΕΡΙΩΝ) , ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ ΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
g3thanasis
Το αποτελεσμα ειναι οτι μας κοψανε το ποδοσφαιρο ....χαθηκε η μπαλα.....

ΥΣ.Συμφωνω απολυτα σε αυτα που εγραψε ο συνονόματος αυτη ειναι και η αποψη μου!!!!!!ο φορεας υπερασπιζεται τα δικαιωματα του και μονο...οταν αυτα ειναι παραλληλα με της ομαδας πανε μαζι...οταν ειναι αντιθετα γινεται μετωπικη...και φυσικα την πληρωνει ο ΠΑΟ μας και ο κοσμος του...................
g3thanasis έγραψε:
.....ο φορεας υπερασπιζεται τα δικαιωματα του και μονο...οταν αυτα ειναι παραλληλα με της ομαδας πανε μαζι...οταν ειναι αντιθετα γινεται μετωπικη...και φυσικα την πληρωνει ο ΠΑΟ μας και ο κοσμος του...................

ΣΥΜΦΩΝΩ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΟΧΟΙ (ΟΛΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΜΕΤΟΧΟ) ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ!!!
g3thanasis
vigor έγραψε:
g3thanasis έγραψε:
.....ο φορεας υπερασπιζεται τα δικαιωματα του και μονο...οταν αυτα ειναι παραλληλα με της ομαδας πανε μαζι...οταν ειναι αντιθετα γινεται μετωπικη...και φυσικα την πληρωνει ο ΠΑΟ μας και ο κοσμος του...................

ΣΥΜΦΩΝΩ, ΑΛΛΑ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΤΟΧΟΙ (ΟΛΟΙ, ΓΙΑΤΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ Ο ΚΑΘΕΙΣ ΞΕΧΝΑΕΙ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΜΕΤΟΧΟ) ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ!!!


Ετσι ....σωστα Βαγγελη!Θεωρω ομως οτι και αυτη ακομα την μετοχοικοτητα την επεβαλαν οι ιδιοι οι του φορεα οπαδοι .....μπιζαροντας και τον δικο τους μετοχο..αυτο ειχε σαν αποτελεσμα οι αλλοι να ζηλευουν ...χεχε...για την αγαπη του φορεα προς τους εκλεκτους

ΥΣ. εγω τους κατηγορω για τις πραξεις τους(φασαριες ,συμπλοκες,βεντετες,τρομοκρατια ππρος τους αντιθετους προς αυτους οπαδουςκοκ)...και οχι για τις ιδεες τους!!!!!!!!!!ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΥΝΤΕΛΕΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ(κυνηγησαν παικτες,εδιωξαν παικτες,εφεραν παικτες...κοκ)

ΥΣ@.......τελεια και παυλα...ειναι αποψη μου δεν την επιβαλω...την παραθετω....απαντω γιατι παραλιγο να τους ηρωποιησουν καποιοι......στο ονομα ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΝΟΧΟ.....τελεια και παυλα

 

«Άρρωστος Παναθηναϊκός ο πρίγκιπας!»

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ετοιμος για διπλή ΑΜΚ ο Πρίγκιπας
» Ετοιμάζει βαλίτσες... και έρχεται ο πρίγκιπας !!
» Πρίγκιπας... ο επενδυτής (ΠΟΙΟΣ ΗΡΘΕ???)
» Πανηγυρίζει και τα γκολ στην Ξάνθη ο Πρίγκιπας;
» ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: