www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  Empty
11102011
ΔημοσίευσηΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  1318324449_tsakas

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ !!!! ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ..... ΚΑΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΤΣΑΚΑ ΒΓΗΚΕ ΑΣΥΝΕΧΗΣ !!!! ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ :: Σχόλια

Hellenic
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 11:34 από Hellenic
Ο καναπές σε χάλασε ή το ότι ο πρίγκηψ έχει πάθει "αυχενικό"?
και τενοντίτιδα να προσθέσω ....
nice view
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 11:36 από nice view
βοήθησε και το χέρι του τσακα
Neema
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 14:32 από Neema
θελω να δω μεχρι που θα το πανε!! ειπαμε ειμαστε θετικοι σε οποιον θελει να τα σταξει αλλα αυτο κατανταει αηδια!
avatar
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 20:51 από thanasis_
Μηπως να αρχισουμε να το πιστευουμε πλεον? Ε, οσο να ναι αρχισε τις συνεντευξεις ο ανθρωπος...
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 21:50 από geof1957
thanasis_ έγραψε:
Μηπως να αρχισουμε να το πιστευουμε πλεον? Ε, οσο να ναι αρχισε τις συνεντευξεις ο ανθρωπος...

Ναι ! Μας είπε κιόλα : «Υποστηρίζω καιρό τον Παναθηναϊκό»!
(έτσι δεν βγαίνει και ψεύτης και ο κρητικός που πλήρωσε με την κάρτα του το ξενοδοχείο του !)

http://www.gazzetta.gr/article/item/231729-uposterizo-kairo-ton-panathenaiko

Από παιδιόθεν μάλιστα είχε φωτογραφίες του Σαραβάκου και του χότα- χότα στο σαράϊ !
Η πρώτη Ελληνική κουβέντα που είπε ήταν :
christof varchyha !
cheers cheers cheers

nice view
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 22:07 από nice view
ΘΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΔΗΛΩΣΕ Ο ΣΟΥΛΤΑΝ !!!! ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ????????
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 22:11 από geof1957
nice view έγραψε:
ΘΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΔΗΛΩΣΕ Ο ΣΟΥΛΤΑΝ !!!! ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΝΟΜΗ ????????

ΟΧΙ ΑΚΡΙΒΩΣ !
ΕΤΟΙΜΑΖΕΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ... ΙΚΡΙΩΜΑ !
Wink
avatar
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 22:44 από thanasis_
Για μισο ρε παιδια γιατι τοση ειρωνια? Δηλαδη οταν ο εθνοσωτηρας Βγενοπουλος μιλαγε για τα εκατομμυρια πρασινες καρδιες και πως ειναι πιο ισχυροι απο Αμπραμοβιτς ηταν καλα? Τα μισα χρονια του (σοβαρου και ωριμου) Βγενοπουλου εχει...ε ας πει και αυτος καμια μαλακια...αλλωστε προφανως Παναθηναικοφροσυνη των συμβουλεψαν να πουλησει. Το θεμα ειναι πως η υποθεση εχει πλεον παρασοβαρεψει...ισως συντομα αυτος να ειναι ο επομενος μεγαλομετοχος της ομαδας (οχι ιδιοκτητης μη τα μπερδευουμε...το ποσοστο του Γιαννακη παιρνει και μονο αυτο)...οποτε καλυτερα να αναμενουμε τα λεφτα που η προταση του αναφερει...και ας ξεκολησουμε λιγακι απο παρουσιαστικα, δηλωσεις, φωτογραφιες κλπ κλπ...γιατι πραγματικα σε καμια αλλη περιπτωση στο παρελθον (ακομη και στο παρον) δεν δυιλισαμε τοσο πολυ τον κονοπα με τον καθε υποψηφιο επενδυτη...οπως κανουμε με αυτον...Και στην τελικη...ας βαλει τα 220 που αναφερει στην προταση του...και ας πουλαει οσοι παναθηναικοφροσυνη θελει!!!
Hellenic
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 23:16 από Hellenic
Ε καλά ρε Θανάση έχουμε άπλυτα και για τον εθνοσωτήρα απλά ο πρίγκηπας πουλάει τώρα, τι να κάνουμε....
Λες και θα τα δει ποτέ αν έρθει τα γραφόμενά μας?
avatar
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τρι 11 Οκτ 2011, 23:22 από thanasis_
Δεν εχει να κανει με το αν θα δει ο πριγκιπας τι γραφουμε και τι οχι...αλλα αντι να χαιρομαστε που σταματησαμε να μιλαμε για πρωτοδικια (οπως καναμε μεχρι και μολις 1 μηνα πριν) αλλα μπορει να εχουμε μεχρι και 3 προτασεις για αγορα της ομαδας...εμεις καθομαστε και σνομπαρουμε τα παντα...Ελεγα πριν απο καιρο...μακαρι οι υπαρχοντες μετοχοι να ξεκουμπιστουν γιατι απλα με τις κοντρες και τις κατινιες τους ΑΠΕΤΥΧΑΝ....και να ερθει κανενας νεος (ελεγα για πλακα μαλιστα...κανενα ξαδερφακι δεν εχουν οι Αραβες της Σιτυ?)...και τωρα που αυτο παει να γινει...θα του γυρισω την πλατη? Ε οχι βεβαια...καλοδεχουμενος ο καθε πριγκιπας....μα περισσοτερο καλοδεχουμε να euros που προτιθεται να φερει...
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 09:19 από g3thanasis
Γουσταρω Τσακα με παντοφλα και καλτσα ......... cheers
και καθε μερα περισσοτερο γιατι εκανε να περνουν κωλοτουμπες
τα παπαπαπαππαπαπαππαπαγαλακια........
ο ενιαιος αδιαιρετος (στη μασα)φορεας................
ο υπερανω και παναθηναικων φρονηματων εκπρόσωπος του Γαλατά και Πατήρ ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ..................
ο κουστουματος γλειωδης ΓΑΛΑΤΑΣ που ηθελε με 15 μυρια να μας εκμεταλευτει στα σχεδια του ομιλου του......γιατι ετσι εχει υποσχεθει στα αφεντικα του (απο παλια ονομασια γηπεδου οταν βγηκε μπροστα στο συλαλητηριο και μας ηθελε πελατες των προιοντων του κοκ) .................................

ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΣΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙ ΤΟ ΨΕΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΠΗΣ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την g3thanasis στις Τετ 12 Οκτ 2011, 09:26, 1 φορά
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 09:25 από g3thanasis
γεια σου ρε συνονοματε αλλα τι τα γράφεις???????στην Ελλαδα δεν ακουει κανεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κολανε ταμπελες και χειροκροτανε.....αλλο στην Αγγλια που εισαι εδω ειναι η χωρα του ΔΝΤ ......................................


ΥΣ.ποιοι ειναι ολοι αυτοι που χλεβαζουν....????γιατι καποιοι του γαλατα προεκριναν τη 2η προσφορα???????.......πως εμφανιστηκε αμεσως 3η οταν η δευτερη χανοταν????????.........μονο ο πριγγιπας ειναι προσωπο υπαρκτο....οι αλλοι ειναι επενδυτικοι ομιλοι ...οπως αυτοι που δανεισαν τη χωρα και την εβαλαν στο ΔΝΤ για να βγαλουν τα κερδη τους


.-
vigor
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 10:36 από vigor
g3thanasis έγραψε:
γεια σου ρε συνονοματε αλλα τι τα γράφεις???????στην Ελλαδα δεν ακουει κανεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κολανε ταμπελες και χειροκροτανε.....αλλο στην Αγγλια που εισαι εδω ειναι η χωρα του ΔΝΤ ......................................


ΥΣ.ποιοι ειναι ολοι αυτοι που χλεβαζουν....????γιατι καποιοι του γαλατα προεκριναν τη 2η προσφορα???????.......πως εμφανιστηκε αμεσως 3η οταν η δευτερη χανοταν????????.........μονο ο πριγγιπας ειναι προσωπο υπαρκτο....οι αλλοι ειναι επενδυτικοι ομιλοι ...οπως αυτοι που δανεισαν τη χωρα και την εβαλαν στο ΔΝΤ για να βγαλουν τα κερδη τους


.-


ΣΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ, ΘΑΝΑΣΗ...ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΑ! ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ Ο...ΓΑΛΑΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΟΝΟΜΑΖΕΙΣ. Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΟΤΕ ΛΑΘΗ, ΠΡΟΦΑΝΩΣ!

ΕΝ ΠΑΣΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙΣΩ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΥΘΥΝΟΝΤΑΙ, ΟΠΟΤΕ...ΠΑΣΟ!

ΑΛΛΑ ΔΕ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΚΑΙ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΕΝΤΟΛΕΣ! ΣΙΓΑ ΤΟ ΛΑΟ ΤΟΝ ΟΞΥΔΕΡΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΥΠΝΙΟ. ΜΑΘΑΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΩΣ ΟΝΤΑ ΕΞΩΓΗΙΝΗΣ ΕΦΥΙΑΣ! ΜΗ ΧΕΣΩ!!! ΣΕ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΜΜΕ ΕΧΟΥΝ ΞΕΚΟΥΤΙΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΛΑΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΥΝ, ΠΟΥΛΩΝΤΑΣ ΦΥΚΙΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑΞΩΤΕΣ ΚΟΡΔΕΛΕΣ! ΚΙ ΕΔΩ ΚΙ ΕΚΕΙ!!!


ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, ΕΓΩ ΑΝΟΙΚΩ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΧΛΕΥΑΖΟΥΝ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ. ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΡΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ!!!

ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ) ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟ Η ΜΕΛΟΣ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ) ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΑΣ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΕ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΠΑΝΙΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΖΙΝΑΚΙ!!! ΕΛΕΟΣ!

ΥΓ. ΤΑ ΧΩΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΒΓΕΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΙΝΩ-ΒΓΑΙΝΩ (ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ) .
ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΛΕΩ-ΞΕΛΕΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΝΑΒΟΛΕΣ ΤΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ, ΟΜΩΣ! ΝΑ ΧΑΡΩ ΙΣΗ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ!

ΥΓ2. (ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑ ΣΟΥ) ΒΛΕΠΩ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΒΑΣΙΛΑΡΑ (ΔΕΝ ΣΕ ΑΔΙΚΩ, ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ) . ΔΕ ΒΛΕΠΩ, ΟΜΩΣ, ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΤΟΥ ΓΚΟΝΤΖΟΥ. ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ.

ΥΓ3. ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΟΣ ΦΤΑΙΝΕ Ο-Λ-Ο-Ι ΟΙ ΜΕΤΟΧΟΙ!!! ΑΣ ΤΟΥΣ "ΧΤΥΠΑΜΕ" ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΟΠΟΙΟΥΣ ΜΑΣ ΛΕΕΙ Ο ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ Η Ο ΓΚΟΝΤΖΟΣ!

nice view
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 11:26 από nice view
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ... ΤΟ ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΟΝΙΖΕΤΕ ( βασιλαράς και οχι βασιλάρας) !!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΛΟΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ...... ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙΡΟΦΥΛΑΚΤΕΙ.....

( ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ .... ΝΑ ΧΩ ΕΓΩ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ )
Tropikano
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 12:02 από Tropikano
vigor έγραψε:

ΓΙΑΤΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ (ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ) ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ (ΠΡΟΕΔΡΟ Η ΜΕΛΟΣ Η ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ) ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΕ ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ ΚΑΙ ΦΡΑΠΕΔΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ, ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΜΑΣ! ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΕ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΠΑΝΙΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΖΙΝΑΚΙ!!! ΕΛΕΟΣ!

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΣΕ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΜΕ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΠΑΝΙΝΟ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΤΖΙΝΑΚΙ!!!
Βαγγελη εγραψες!!!!!!!Πραγματικα θελω να ευχαριστησω τον Τσακα γιατι απο την μερα που εκανε την προταση και πηρε το ταξι να φυγει(!!!!!!!!)ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!

Στα πιο σοβαρα να πω οτι περιμενω με ανυπομονησια να δω τον Τσακα σε συμβουλιο της Λιγκας να συνομηλει με τον εταιρο κουασιμοδο και δεν κανω καθολου πλακα,τετοιο ειναι το επιπεδο της λιγκας μας που νομιζω ο Τσακας ειναι πιο σοβαρος απο τους μισους εκει μεσα !

Και ας μου πει καποιος ποια η διαφορα του τσακα απο τον μαρινακη,εκτος απο τα φραγκα του ...

Δεν χρειαζεται να το τραβηξουμε αλλο,οποιος και να παρει την ομαδα πλεον(εκτος του Αντρεα βεβαια) ολοι μαζι αγαπημενοι θα ειμαστε οποτε κανουμε τον χαβαλε μας εισ βαρος του καθε Τσακα μεχρι να γινει η δουλεια..Αν γινει θα κατσουμε ενα βραδακι μαζι να βγαλουμε ενα συνθημα για ευχαριστω στον ΘΕΟ Τσακα..
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 12:11 από g3thanasis
Bαγγελη επειδη το σοβαρεψες σου λεω οτι εχω αποψη .
Ημουν ο πρωτος που ελεγα οτι ολοι φταινε!!αλλα καποιοι εβλεπαν οραματα (και εδω και σε δικες μου παρεες).Δε κτυπαω κανενα γιατι ολοι κανουν τη δουλεια τους .Δε δεχομαι ομως να μου επιβαλουν τι θα κανω η το τι θα λεω.Ο Τσακας λοιπον ειναι μερος του παιχνιδιου οπως ο ΙΒΒ ο Βγενοπουλος κοκ αυτοι εχουν εκτεθει σε δημοσια συζητηση και κριση για προσωπικα τους η εταιρικα τους συμφεροντα , οχι εγω .Ο χωρος του ποδοσφαιρου ειναι ενα παιχνιδι και ετσι θελω να το βλεπω.Εμενα προσωπικα δε μου εχει δωσει κανενας τιποτα αντιθετα με το παιχνιδι που διαλεξα να παιζω εχω χασει .

ΥΣ. Η Αγγλια εχει ολα τα χαρακτηριστικα που περιγραφεις και αλλα πολυ χειροτερα και μαλιστα για τη δεινη θεση που βρισκεται τωρα η στο παρελθον η Ελλαδα εχει το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης με αποκορυφωμα τη Κυπρο. Αυτο ειναι ιστορικα τεκμηριωμένο.
Επισης ειναι ιστορικα τεκμηριωμένο οτι οι ελληνες εχουν το ιδιωμα του διαιρε και βασιλευε. Εδω δε κανουμε μαθηματα ιστοριας αλλα καλαμπουρακι με θεματα αθλητικης ως επι το πλειστον επικαιροτητας

ΥΣ@Λυπαμαι που θα στο πω αλλα αυτο το υφος και το <<ειδος>> του λογου που χρησιμοποιησες και μου απαντησες το θεωρω ξυλινο!!!!!!!!!!! Για μενα ειναι προκλητικος....με προκαλει ρε <φιλε>. Ο τροπος που γραφεις δεν δειχνει αλλη αποψη αλλα γραφεις για να μου κανεις παρατηρηση σε αυτα που λεω, θεωρω οτι κανεις μια προσωπικη επιθεση .Δεν με πειραζει αλλα δεν το δεχομαι αφου δεν με εχεις πεισει οτι εχει κατι να μου πεις που δε το ξερω (ξερω στα π@@@@ια σου ) Μαθηματα ηθικης ,παναθηναικοφροσυνης ,ΕΗΔ κοκ δε δεχομαι καντο στα παιδια σου αν εχεις η στους φιλους σου που τους ξερεις η σε ξερουν. Σιγα τα ωα τι μας ειπες ολοι φταινε και ολους να τους κτυπαμε....ε και???

ΥΣ& Εισαι πολυ μικρος (σε μεγεθος οικονομικο) η αδαης αν πιστευεις οτι μπορεις να κτυπησεις μεγεθη σαν το Βγενο, τον Πατερα, τον ΙΒΒ, τον Καπετανιο, τον Γιαννακοπουλο κοκ.... οποτε μη κτυπας αλλο......φτανει.(Μην μου αναλύσεις καμμια κομονιστικη θεωρια περι δυνατου και αδυνατου περι δικαιου και αδικου...το πανεπιστημιο το τελειωσα το 1985........)
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 12:13 από g3thanasis
Αντωνη καλο μεσημερι........εγραψες και εσυ
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 12:50 από g3thanasis
nice view έγραψε:
ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ... ΤΟ ΒΑΣΙΛΑΡΑΣ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΤΟΝΙΖΕΤΕ ( βασιλαράς και οχι βασιλάρας) !!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΛΟΝΙΣΤΟΥΝ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ...... ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΤΟΥΛΟΥΜΠΑΣ ΚΑΙΡΟΦΥΛΑΚΤΕΙ.....

( ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ .... ΝΑ ΧΩ ΕΓΩ ΣΟΥΒΛΑΤΖΙΔΙΚΟ )

O Νικόλας Βασιλαράς γεννήθηκε τον Αύγουστο του 1975 στην Αθήνα. Αν και παλαιοφαληριώτης, έριξε "μαύρο" στον Ολυμπιακό και μέχρι το 1994 ήταν "τρελός, φανατικός, ήταν Παναθηναϊκός...". Τότε αποφάσισε να κάνει την τρέλα του επάγγελμα. Πήρε το "χαρτί" από το Κέντρο Αθλητικού Ρεπορτάζ και έπειτα από ένα σύντομο πέρασμα από τη Basket Today, "κατατάχτηκε" στο Sportime. Τελειώνοντας το Στρατό μπήκε στο ρεπορτάζ του τριφυλλιού πραγματοποιώντας ένα όνειρο ζωής. Το Μάρτη του 2007 φόρεσε και με τη βούλα «πράσινα γυαλιά» με τη μεταγραφή του στην «ΠΡΑΣΙΝΗ» από την οποία αποτελεί παρελθόν από τον Απρίλιο του 2010. Πέρασε από τον "ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΥΠΟ", ενώ προηγουμένως είχε εργαστεί παράλληλα στο Τριφύλλι, τον Πράσινο Τύπο, το ραδιόφωνο και το site του Sportime, αλλά και στον Champions. Αυτόν τον καιρό είναι επικεφαλής του ρεπορτάζ Παναθηναϊκού στην πράσινη διαδικτυακή πύλη Leoforos.gr.



Θα ηθελε να ειχε σουβλατζιδικο....και γι αυτο προσπαθει ...το γαλαταδικο δεν εχει κονομα....
nice view
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 13:10 από nice view
ΚΑΛΑ ... ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ !!! ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ..... ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!
ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ... ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΔΕΣΜΙΔΕΣ





ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ.....
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 13:26 από g3thanasis
[quote="nice view"]ΚΑΛΑ ... ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΠΡΟΕΔΡΟ !!! ΚΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ..... ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!!!
ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ... ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΔΕΣΜΙΔΕΣ





ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ..... [/q




Νοθευμενο.......δε ειδα κολοτουμπες...μαλλον δε θαχει....
vigor
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 14:12 από vigor
g3thanasis έγραψε:
Bαγγελη επειδη το σοβαρεψες σου λεω οτι εχω αποψη .
Ημουν ο πρωτος που ελεγα οτι ολοι φταινε!!αλλα καποιοι εβλεπαν οραματα (και εδω και σε δικες μου παρεες).Δε κτυπαω κανενα γιατι ολοι κανουν τη δουλεια τους .Δε δεχομαι ομως να μου επιβαλουν τι θα κανω η το τι θα λεω.Ο Τσακας λοιπον ειναι μερος του παιχνιδιου οπως ο ΙΒΒ ο Βγενοπουλος κοκ αυτοι εχουν εκτεθει σε δημοσια συζητηση και κριση για προσωπικα τους η εταιρικα τους συμφεροντα , οχι εγω .Ο χωρος του ποδοσφαιρου ειναι ενα παιχνιδι και ετσι θελω να το βλεπω.Εμενα προσωπικα δε μου εχει δωσει κανενας τιποτα αντιθετα με το παιχνιδι που διαλεξα να παιζω εχω χασει .

ΥΣ. Η Αγγλια εχει ολα τα χαρακτηριστικα που περιγραφεις και αλλα πολυ χειροτερα και μαλιστα για τη δεινη θεση που βρισκεται τωρα η στο παρελθον η Ελλαδα εχει το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης με αποκορυφωμα τη Κυπρο. Αυτο ειναι ιστορικα τεκμηριωμένο.
Επισης ειναι ιστορικα τεκμηριωμένο οτι οι ελληνες εχουν το ιδιωμα του διαιρε και βασιλευε. Εδω δε κανουμε μαθηματα ιστοριας αλλα καλαμπουρακι με θεματα αθλητικης ως επι το πλειστον επικαιροτητας

ΥΣ@Λυπαμαι που θα στο πω αλλα αυτο το υφος και το <<ειδος>> του λογου που χρησιμοποιησες και μου απαντησες το θεωρω ξυλινο!!!!!!!!!!! Για μενα ειναι προκλητικος....με προκαλει ρε <φιλε>. Ο τροπος που γραφεις δεν δειχνει αλλη αποψη αλλα γραφεις για να μου κανεις παρατηρηση σε αυτα που λεω, θεωρω οτι κανεις μια προσωπικη επιθεση .Δεν με πειραζει αλλα δεν το δεχομαι αφου δεν με εχεις πεισει οτι εχει κατι να μου πεις που δε το ξερω (ξερω στα π@@@@ια σου ) Μαθηματα ηθικης ,παναθηναικοφροσυνης ,ΕΗΔ κοκ δε δεχομαι καντο στα παιδια σου αν εχεις η στους φιλους σου που τους ξερεις η σε ξερουν. Σιγα τα ωα τι μας ειπες ολοι φταινε και ολους να τους κτυπαμε....ε και???

ΥΣ& Εισαι πολυ μικρος (σε μεγεθος οικονομικο) η αδαης αν πιστευεις οτι μπορεις να κτυπησεις μεγεθη σαν το Βγενο, τον Πατερα, τον ΙΒΒ, τον Καπετανιο, τον Γιαννακοπουλο κοκ.... οποτε μη κτυπας αλλο......φτανει.(Μην μου αναλύσεις καμμια κομονιστικη θεωρια περι δυνατου και αδυνατου περι δικαιου και αδικου...το πανεπιστημιο το τελειωσα το 1985........)


ΘΑΝΑΣΗ, ΕΔΩ ΔΕ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΝΤΡΑΡΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΤΟΧΟΙ! ΑΝ ΣΕ ΕΘΙΞΕ ΤΟ ΥΦΟΣ ΜΟΥ Η ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ, ΤΟΤΕ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ Ο ΣΚΟΠΟΣ ΜΟΥ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΤΥΠΩΣΕΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΟΝΟ ΤΗΣ ΚΟΥΒΕΝΤΑΣ) . ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΚΑΚΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΩΝ ΜΕΤΟΧΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΟΝΟ Ο ΕΝΑΣ ΜΕΤΟΧΟΣ ΞΕΓΕΛΑΕΙ ΤΟΥΣ ΑΦΕΛΕΙΣ ΟΠΑΔΟΥΣ!!!

ΟΥΤΕ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΦΡΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΗΘΙΚΗΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΑΞΙΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ, ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΠΙΛΙΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ.

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΟ 2003 ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ (ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ) ΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΕΝΟΣ ΜΕΣΟΥ ΕΛΛΗΝΑ. ΑΥΤΟ ΔΕ ΜΟΥ ΑΦΑΙΡΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΩΣ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΕΡΟ Η ΔΕΞΙΟ Η ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΑΛΛΩΣΤΕ, ΕΞ ΑΡΧΗΣ, ΕΔΩ ΜΕΣΑ "ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΗΚΑΝ" ΟΠΟΙΟΕΣΔΗΠΟΤΕ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΕΡΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΡΘΩΣ ΝΟΜΙΖΩ!

ΦΙΛΟ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΣ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΓΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΘΕΩΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΧΘΡΟ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΟΝΤΩΣ ΣΟΒΑΡΕΥΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΛΗΓΕ ΕΔΩ!

ΥΓ. ΠΑΡΟΤΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ, ΑΝ ΔΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΕΠΙΜΑΧΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΜΑΣ, ΘΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΣΟΥ. ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ, ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ, ΜΙΚΡΟΣ Η ΑΔΑΗΣ, ΑΡΙΣΤΕΡΟΣ (ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ Η ΚΑΛΟ, ΑΛΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟ) ΚΑΙ ΜΕ ΑΔΥΝΑΜΙΑ ΟΡΘΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΛΟΓΟΥ (ΞΥΛΙΝΟΣ ΛΟΓΟΣ) . ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΘΩΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ (ΑΛΛΩΣΤΕ Η ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ ΤΗΝ ΚΑΤΟΧΗ ΤΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΣΟΥ) , ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΛΗΓΕΙ ΕΔΩ. ΘΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΞΑΝΑ ΑΠΑΝΤΗΤΙΚΑ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΣΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟΨΕΙΣ, ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗΣ!

ΥΓ2. Η ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ, ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ (ΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ Η ΦΡΑΣΗ "ΜΗ ΧΕΣΩ" ΗΤΑΝ ΒΓΑΛΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΒΟΛΗΣ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΝΑΦΕΡΟΤΑΝ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ, ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΤΙΣ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ)
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 14:42 από g3thanasis
Βαγγελη κοιτα τι εγραψα για το Τσακα...και τι μου απαντησες....επισης διαβασε και το τελευταιο σχολιο σου....πραγματικα δε ειναι του τυπου μου να κανω προσωπικες επιθεσεις....δε το συνεχιζω.....
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 14:59 από geof1957
thanasis_ έγραψε:
Για μισο ρε παιδια γιατι τοση ειρωνια? Δηλαδη οταν ο εθνοσωτηρας Βγενοπουλος μιλαγε για τα εκατομμυρια πρασινες καρδιες και πως ειναι πιο ισχυροι απο Αμπραμοβιτς ηταν καλα? !

Θανάση ! Ρε θανάσηη !
Που είναι το χιούμορ σου ρε γμτο ;

Αν είναι νάρθει θε ναρθεί ! Αλλοιώς ας προσπεράσει !
Τι μπορώ να κάνω όταν αυτός ο άνθρωπος (ο βλάσης μας ντε ) μου προκαλεί γέλιο ακράτητο , με τις παλινωδίες του , τα ήξεις αφίξεις του , τις αέναες αναβολές του , τον ερασιτεχνισμό του (σε μια τέτοιου ύψους μπίζνα ) ;
Αλλά , και αλλοιώς να το πάρεις όταν έχεις ξενερώσει τόσο πολύ και τόσες πολλές φορές τα τελευταία 20(τουλάχιστον) χρονια από την ... "διαχείρηση" της ομάδας από την οικογένεια , όταν έχεις ξενερώσει τόσες πολλές τα τρία τελευταία χρόνια απο τα εκτινάγματα και τα πισωγυρίσματα του ήρθα - έφυγα (του γαλατά όπως τον λες εσύ) , ΠΩΣ ΓΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΕΙΣ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΝΗΓΥΡΙ (με όλους αυτούς τους "επενδυτές") ΠΟΥ ΣΤΗΘΗΚΕ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΟΥΦΑΡΙ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ ΜΑΣ ;
Φυσικά και θα πανηγυρίσουμε ΟΛΟΙ μας όταν αποδειχτεί αληθινή αυτή η κασκαρίκα !
Αλλά , ρε Θανάση μέχρι να αποδειχτεί ΑΚΛΟΝΗΤΑ ΚΑΙ ΑΜΕΤΑΚΛΗΤΑ η αλήθεια άσε μας το δικαίωμα , να είμαστε ΑΠΙΣΤΟΙ ΘΩΜΑΔΕΣ !
Ας έχουμε ένα κέρδος από το όλο προτσές ! Ας γελάσουμε όσο μπορούμε και με όση διάθεση μας άφησαν ΟΛΟΙ οι φωστήρες μας !
avatar
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 15:31 από thanasis_
Α! Ολα και ολα...γαλατα τον λεει ο συνονοματος και οχι εγω Smile Πλεον και μετα απο ολα οσα εχω δει να συμβαινουν στο ελληνικο ποδοσφαιρο...με ολα τα λαμογια για ιδιοκτητες ομαδων κλπ...και εγω (οπως και ο Αντωνης ειπε πιο πανω) θα γουσταρω να δω Τσακα στα συμβουλια της ΕΠΟ και της Σουπερ Λιγκας! Τους σιχαθικα τους γραβατομενους δηθεν!! Ετσι με παντοφλα και καλτσα με τη φραπεδια του...και ΟΛΟΙ αυτοι που τον κοροιδευαν...να τον παιρνουν στα σοβαρα...και οι δημοσιογραφοι τυπου βασιλαρα κλπ...να του κανουν πιπες για μια συνεντευξη...λεγοντας τον Κυριο Τσακα!!!
 

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: