www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
5 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 5 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ

Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nice view
Λεουρας
Λεουρας
nice view


Αριθμός μηνυμάτων : 542
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 Empty
11102011
ΔημοσίευσηΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ  - Σελίδα 2 1318324449_tsakas

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ !!!! ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΟ ΟΡΙΟ ..... ΚΑΙ Ο ΚΑΝΑΠΕΣ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΤΣΑΚΑ ΒΓΗΚΕ ΑΣΥΝΕΧΗΣ !!!! ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΓΟΝΑΤΙΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ :: Σχόλια

geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 15:43 από geof1957
g3thanasis έγραψε:
γεια σου ρε συνονοματε αλλα τι τα γράφεις???????στην Ελλαδα δεν ακουει κανεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κολανε ταμπελες και χειροκροτανε.....αλλο στην Αγγλια που εισαι εδω ειναι η χωρα του ΔΝΤ ......................................


ΥΣ.ποιοι ειναι ολοι αυτοι που χλεβαζουν....????γιατι καποιοι του γαλατα προεκριναν τη 2η προσφορα???????.......πως εμφανιστηκε αμεσως 3η οταν η δευτερη χανοταν????????.........μονο ο πριγγιπας ειναι προσωπο υπαρκτο....οι αλλοι ειναι επενδυτικοι ομιλοι ...οπως αυτοι που δανεισαν τη χωρα και την εβαλαν στο ΔΝΤ για να βγαλουν τα κερδη τους


.-

δλδ τώρα για να καταλάβω ρε Θανάση !
Καλά και σώνει πρέπει να κάνω (απο τώρα) κωλοτούμπες από την χαρά μου ;
Δεν με φτάνουν όσες έκανα οι προηγούμενοι ΣΩΤΗΡΕΣ ;
Καλά και σώνει πρέπει να πιστέψω στην έλευση του ΣΩΤΗΡΑ (του νέου γιατί ο παλιός μας τέλειωσε ) , γιατί διαφοετικά κινδυνεύω να χαρακτηριστώ παπαγαλάκι , τσάτσος , υπάλληλος ή υποψήφιος ΣΟΥΒΛΑΤΖΗΣ ;

Πανηγύρισα το 2006 όταν αποφάσισε το χαμένο να πάρει τα ηνία της ομάδας από τους κουΐσλινγκ που διόριζε και απογοητεύθηκα !
Πανηγύρισα το 2008 γιατί πίστεψα ότι έρχονται άλλες μέρες , και μου τα σπάσανε με τις κόντρες τους !
Πανηγύρισα το 2010 γιατί απογειώθηκα και με γκρεμοτσάκισαν !
Πανηγυρισα το 2010 γιατί επιτέλους τα βρήκανε και άλλξε σελίδα η ομάδα και με κόψανε στα δυό !

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ ;

Ή με τι πίστη να (ξανα)πιστέψω ;
ΠΟΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ;


Όταν μέσα σε τρία χρόνια με έχουν ξενερώσει αφ΄νταστα ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ , ποιός με πείθει οτι μπορεί να νοιάζεται για τον παναθηναϊκό ;

Και γιατί να μη χλευάσω ; Τι είναι αυτό που μπορεί να διακωμωδήσει την μιζέρια μου ;
Δεν χλευάζουμε τον τσάκα ( τουλάχιστον εγώ) ,

ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΜΑΣ ΣΑΡΚΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΦΟΥΚΑΡΑ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΖΕΙ ΛΑΓΟΥΣ ΜΕ ΠΕΤΡΑΧΗΛΙΑ !

geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 15:55 από geof1957
thanasis_ έγραψε:
Α! Ολα και ολα...γαλατα τον λεει ο συνονοματος και οχι εγω Smile

χαχα ! ΤΙ ΛΩΖΑΝΗ ΤΙ ΚΟΖΑΝΗ !

Έτσι μπράβο ρε θανάσαρε ! πάρτο αλλοιώς , βάλε και λίγο καλαμπουράκι (για ποδόσφαιρο μιλάμε) !
Και όταν αποδειχτεί η αυθεντικότητα του βλάση μας , ΞΕΣΑΛΩΣΕ και λέγε μας : ΣΑΣ ΤΑΛΕΓΑ ΕΓΩ !

ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΑΡΤΕ 20 ΚΆΜΨΕΙΣ
! ΤΩΡΑΑΑ είπα !
Hellenic
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 16:18 από Hellenic
geof1957 έγραψε:

δλδ τώρα για να καταλάβω ρε Θανάση !
Καλά και σώνει πρέπει να κάνω (απο τώρα) κωλοτούμπες από την χαρά μου ;
Δεν με φτάνουν όσες έκανα οι προηγούμενοι ΣΩΤΗΡΕΣ ;
Καλά και σώνει πρέπει να πιστέψω στην έλευση του ΣΩΤΗΡΑ (του νέου γιατί ο παλιός μας τέλειωσε ) , γιατί διαφοετικά κινδυνεύω να χαρακτηριστώ παπαγαλάκι , τσάτσος , υπάλληλος ή υποψήφιος ΣΟΥΒΛΑΤΖΗΣ ;

Πανηγύρισα το 2006 όταν αποφάσισε το χαμένο να πάρει τα ηνία της ομάδας από τους κουΐσλινγκ που διόριζε και απογοητεύθηκα !
Πανηγύρισα το 2008 γιατί πίστεψα ότι έρχονται άλλες μέρες , και μου τα σπάσανε με τις κόντρες τους !
Πανηγύρισα το 2010 γιατί απογειώθηκα και με γκρεμοτσάκισαν !
Πανηγυρισα το 2010 γιατί επιτέλους τα βρήκανε και άλλξε σελίδα η ομάδα και με κόψανε στα δυό !

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΑ ΝΑ ΠΑΝΗΓΥΡΙΣΩ ;

Ή με τι πίστη να (ξανα)πιστέψω ;
ΠΟΙΑ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ;


Όταν μέσα σε τρία χρόνια με έχουν ξενερώσει αφ΄νταστα ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ , ποιός με πείθει οτι μπορεί να νοιάζεται για τον παναθηναϊκό ;

Και γιατί να μη χλευάσω ; Τι είναι αυτό που μπορεί να διακωμωδήσει την μιζέρια μου ;
Δεν χλευάζουμε τον τσάκα ( τουλάχιστον εγώ) ,

ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΝ ΜΑΣ ΣΑΡΚΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΣΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΟΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΦΟΥΚΑΡΑ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΑΖΕΙ ΛΑΓΟΥΣ ΜΕ ΠΕΤΡΑΧΗΛΙΑ !


Προσκυνώ Γιωργάρα!
Πραγματικά λίγα σχόλια με κάνουν να νιώθω "μικρός" ( όχι ηλικιακά ) μπροστά σε συνομιλητές μου και να αποτυπώνουν άμεσα και εύστοχα αυτό που έχει μέσα το κουρκούτι μου!!!
Σεβασμός!!
avatar
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 16:51 από thanasis_
Μαζι σου ρε Γιωργο για την πλακα και το χαλαρο...αλλα μονο για ποδοσφαιρο δε μιλαμε τελευταια...τελικα μας εφεραν στη μιζερια τους, τα καταφεραν. Γιαυτο και εναποθετω τις ελπιδες μου στο πριγκιποπουλο...που ειναι νεος...ασχετος με την ελληνικη πραγματικοτητα...και ισως ειναι αυτο που χρειαζομαστε. Δεν ειδες τα νεα της ημερας? Μια μερα δεν εκανε δηλωσεις ο Τσακας...και εμφανιστηκαν μηνυσεις και κατινιες μεταξυ Βαρδινογιαννηδων και Βγενοπουλου. Γιαυτο ξαναλεω...ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥ...χαιρε Πριγκιπα... Smile
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 19:29 από geof1957
thanasis_ έγραψε:
Γιαυτο ξαναλεω...ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥ...χαιρε Πριγκιπα... Smile

ΑΥΤΗ Η ΦΡΑΣΗ ΜΑΛΙΣΤΑ !
Όλα τα άλλα είναι λόγια ν' αγαπιόμαστε !
Τώρα να συμφωνήσω με τον θανάση (ποιόν Θανάση ; ) ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ !

ΒΛΑΣΗΣ ΤΣΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ (sory ο ΦΡΑΠΕΣ) ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ! ΟΕΟΕΟΕ ΟΕΟΕ!

Υ.Γ
الأمير الممكنة ممنوع كس

(πρίγκηψ γερα διώξε τα ... "μουνιά" )
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 20:55 από geof1957
ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ :
http://www.leoforos.gr/article/30498/nea-metathese-gia-savvato

ΟΥΤΕ Ο ΧΙΤΣΚΟΚ ΤΕΤΟΙΟ ΣΕΝΑΡΙΟ !
ΤΑΙΝΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΑΤΑΞΑΝΑΫΠΑΡΞΕΙ !

Ο ΤΣΑΚΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΥΦΗ ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ !
(και θα πάει και άλλο)
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 21:54 από g3thanasis
ναι σε ολα ....για τη παναθα ρε γαμωτο...............πολυ στο σοβαρο το ριξαμε.....το θεμα ειναι μελο με στοιχεια φαρσοκωμωδιας ......................


ΥΣ. Τι περιμενετε απο τον ΙΒΒ τοσα χρονια (25-5-2000 που γραφει και ο καπετανιος) δε μπορεσε να πουλησει ενα παικτη...αγοραζε και δεν πουλησε κανενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κωτσο τον επιαναν........ΤΗΝ ΠΑΕ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΙ????

geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Τετ 12 Οκτ 2011, 22:20 από geof1957
g3thanasis έγραψε:
ναι σε ολα ....για τη παναθα ρε γαμωτο...............πολυ στο σοβαρο το ριξαμε.....το θεμα ειναι μελο με στοιχεια φαρσοκωμωδιας ......................


Το αντίθετο πιστεύω θανάση !
Το θέμα είναι .... φαρσοκωμωδία με στοιχεία .... μελοδράματος !
Η ζημιά είναι οτι για το ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ και το κύρος του ειναι καθαρά ... ΤΡΑΓΩΔΙΑ ! lol!

Κάτι από τους περσες (του αισχύλου) μου θυμίζει !
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Πεμ 13 Οκτ 2011, 09:33 από g3thanasis
geof1957........Σου ξαναλεω οτι ειναι μελο με στοιχεια φαρσοκωμωδιας ισως βεβαια να φερνει ποιο πολυ σε ΤΡΑΓΩΔΙΑ
για δες το και εσυ.....

‘Έστιν οὖν Τραγωδία μίμησις πράξεως σπουδαίας καὶ τελείας μέγεθος ἐχούσης, ἡδυσμένῳ λόγῳ, χωρὶς ἑκάστου τῶν εἰδῶν ἐν τοῖς μορίοις, δρώντων καὶ οὐ δι’ ἀπαγγελίας, δι’ ἐλέου καὶ φόβου περαίνουσα τὴν τῶν τοιούτων παθημάτων κάθαρσιν.



Με τα πιο πάνω λόγια ο Αριστοτέλης έδωσε τον ορισμό της Τραγωδίας στην Ποιητική του. Και τελείαν εννοεί όταν υπάρχει αρχή, μέση και τέλος όπως το Έπος. Όσο για το μέγεθος, η πράξις πρέπει να έχει τόσο μήκος ώστε και αντιληπτή να γίνεται και να την θυμάται κανείς με ευκολία. Η μίμησις δε αυτής της πράξεως πρέπει να γίνεται ηδυσμένω λόγω, δηλαδή να έχει μέτρο, αρμονία και μέλος και τα διάφορα είδη αυτού του λόγου εν τοις μορίοις (μέρη) της Τραγωδίας πρέπει να είναι χωρίς (χωρισμένα), γιατί τα μεν διαλογικά μέρη ολοκληρώνονται μόνο με μέτρο, τα δε χορικά και με μέλος (τραγούδι). Ακόμα η μίμησις δε γίνεται με απαγγελία, όπως το Έπος, αλλά με πρόσωπα που συγχρόνως μιλάνε και δρουν μπροστά στους θεατές για να προξενήσουν τον ελεον και τον φόβον του θεατή. Έλεος μεν, δηλαδή οίκτος για κείνον που άδικα πάσχει, Φόβος δε για τον όμοιο, όπως λέει κι ο Αριστοτέλης. Ο θεατής ταυτίζεται μέχρι ενός σημείου με τον ήρωα, φοβάται για κείνον μην πάθει τίποτα ή πάλι τον ελεεί (νοιώθει οίκτο) όταν κάτι έχει πάθει άδικα κι εύχεται ο ίδιος να μην πάθει κάτι τέτοιο. Έτσι στο θεατή γεννιέται η Τραγική Συγκίνηση που δεν πρέπει να συγχέεται με την Τραγική Ειρωνεία που είναι η εκ των προτέρων γνώση του θεατή γι’ αυτά που θα συμβούν.
Η Τραγωδία μεταχειρίζεται τον Φόβον και τον Έλεον σαν μέσο για να πετύχει το σκοπό της που κατά τον Αριστοτέλη είναι η Κάθαρση κι η ίαση της ψυχής του θεατή που έχει ταραχτεί απ’ ταπαθήματα του ήρωα (την των τοιούτων παθημάτων κάθαρσιν). Το πετυχαίνει δε αν η έκβαση της πράξεως είναι σύμφωνη με το ηθικό αίσθημα του ανθρώπου που δεν είναι τίποτ’ άλλο παρά η δικαιοσύνη.



Οτι καφε θελετε.....φραπε, ελληνικο, αμερικανικο, γαλλικο,κοκ φτανει μονο να μην εχει ΓΑΛΑ
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Πεμ 13 Οκτ 2011, 09:46 από geof1957
g3thanasis έγραψε:
geof1957........Σου ξαναλεω οτι ειναι μελο με στοιχεια φαρσοκωμωδιας ισως βεβαια να φερνει ποιο πολυ σε ΤΡΑΓΩΔΙΑ
για δες το και εσυ.....


merci mesie thanasis για την ερμηνεία του όρου ΤΡΑΓΩΔΙΑ !

Μόνο που τη λέξη που χρησιμοποίησα ΕΓΩ την χρησιμοποίησα ΜΕ ΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΕΝΝΟΙΑ (των νέων "φευ" ελληνικών) !
τραγωδία η : γεγονός ή κατάσταση εξαιρετικά δυσάρεστη· δράμα2·: Θαλάσσια ~, τραγι κό ναυάγιο. H κυπριακή ~. H ~ του ελληνικού λαού στα χρόνια της Kατοχής. Ο τόπος όπου εκτυλίχτηκε η ερωτική ~.

[λόγ.: σημδ. γαλλ. tragédie (στη νέα σημ.)]
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Πεμ 13 Οκτ 2011, 10:04 από g3thanasis
Η ιστορια Τσακα και ΤΟΥ MOU (ΧΑΡΤΙ ΕΚΔΙΛΩΣΗΣ ΑΓΟΡΟΠΩΛΗΣΙΑΣ) δεν μου φαινεται για τραγωδια με τη σημερινη εννοια του ορου!
Τραγωδια για μενα ειναι να πλακωνονται καθε μερα επι μηνες ο γαλατας με τον οδηγο, οι παλεμαχοι μεταξυ τους, οι διοικητικοι παραγοντες μεταξυ τους, οι οπαδοι μεταξυ τους ,οι οπαδοι με τους διοικουντες, οι οπαδοι με τους παλεμαχους, ο φορεας με ολους πλην γαλατα ,ΚΟΚ και ΣΤΗ ΑΝΑΜΠΟΥΜΠΟΥΛΑ τα παπαπαπαγαλακια να τιτιβιζουν περι παναθηναικου πτωματος κοκ και καπουεκει ο αρχιμλκς (ο μλκς ειναι ανικητος) πεταει στον αερα ευχαριστω το πετρο κοκαλη......ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΩΔΙΑ
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Πεμ 13 Οκτ 2011, 10:23 από geof1957
Η τραγωδία στον παναθηναϊκό θανάση έγκειται ΑΚΡΙΒΩΣ σε αυτό το γεγονώς !
Οτι αφήσαμε τα αμιγώς αθλητικά θέματα και ενταχθήκαμε στο ... άρμα κάθε ανευθυνουπεύθυνου μεγαλοφαφλατά και υποστηρίζουμε ΟΧΙ ΠΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΜΑΣ !
Άλλοι από απέχθεια στην μιζέρια που μας πρόσφερα ο γιαννάκης , άλλοι από υπερηφάνεια για την μεγαλειώδη ιστορία της ομάδας επί οικογενείας , άλλοι απο ότι θεωρούν ελπιδοφόρο για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ μας και πάει λέγοντας !

Ο ΜΟΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΑΜΨΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΥΑΣ ΠΑΡΟΝΤΕΣ ΟΡΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ !
g3thanasis
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Πεμ 13 Οκτ 2011, 12:14 από g3thanasis
Συμφωνω απολυτα στη τραγωδια την οποια ζουμε!!!!!να ελπισουμε οτι τα πραγματα θα πανε προς το καλλιτερο.Δε συμφωνω με την ιδεα καποιων οπαδων μας τιτλους σε Ελλαδα με καθε τιμημα και δεν δεχομαι καποιος ναναι περισσοτερο παναθηναικος απο καποιον αλλο ανεξαρτητου ηλικιας, χρηματων ,πιστευω (ιδεων) ,κοκ.......απεχθανομαι τα ΜΜΕ στη ελλαδα και δη τους δημοσιογραφους οι οποιοι γινανε τοσο πολλοι που για να ζησουν κατεστρεψαν το αθλημα (το ιδιο συμβαινει και στα πολιτικα κα δρωμενα της χωρας αφου εχουν μεγαλο μεριδιο ευθυνης ).......
ΥΣ.πολλες φορες τοποθετουμαι διαφορετικα απο τους πολλους γιατι εχω καποιες αλλες αρχες η ιδεες......ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ Η ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΑΠΟΨΗ.ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.......τραγωδια λοιπον.....
...............ενοτητα και στηριξη της ομαδας η λυση
geof1957
Απ: ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ
Δημοσίευση Πεμ 13 Οκτ 2011, 12:30 από geof1957
g3thanasis έγραψε:

ΥΣ.πολλες φορες τοποθετουμαι διαφορετικα απο τους πολλους γιατι εχω καποιες αλλες αρχες η ιδεες......ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ Η ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΩ ΑΠΟΨΗ.ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.......τραγωδια λοιπον.....

ΝΑ ΛΟΙΠΟΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΝΗ ΣΥΝΙΣΤΑΜΕΝΗ !

Η καταστροφη στην ελλάδα (γενικά μιλάω) είναι αυτή η υπερβολή που μας χαρακτηρίζει , ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΩΣ η υπερβολική καθοδήγηση των μέσων ! Ο κάθε επιχειρηματίας που σέβεται τον εαυτό του έχει στην κατοχή του μια παλιο φυλλάδα ή ένα ψωροσταθμό και από κει και μέσω αυτής καθορίζει τις εξελίξεις !
Έχουμε μάθει σαν λαός να καταπίνουμε αμάσητο κάθε τι που μας ταΐζουν τα μεγάλα συμφέροντα και στο τέλος τσακωνόμαστε κιόλα ποιός την έχει και πιο μεγάλη ( την εξυπνάδα) !
Την στοιχειώδη λογική οτι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ μπορούμε να ανατρέψουμε την μιζέρια μας ΔΕΝ την είχαμε και δεν πρόκειται να την αποκτήσουμε ΠΟΤΕ !
Εδώ στα θέματα του παναθηναϊκού κάναμε την ανάγκη μας για ... "εκτόξευση" πραγματικότητα και πιστέυουμε στους μεγαλοϊδεατισμούς του κάθε λαοπλάνου που στόχο έχει Μέσω της ομάδας) να κερδίσει , να προβληθεί , να αφαιμάξει , να καθοδηγήσει , να ποδηγετήσει ! (διάλεξε όποια λέξη θέλεις)

ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ !

Τα αποτελέσματα θα τα λουστούμε !
(όπως λουζόμαστε και τις επιλογές μας στην πολιτική ζωή του τόπου)
 

ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΛΕΥΡΙΚΑ

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: