www.Green-Fans.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Μόνο για πράσινες καρδιές Panathinaikos fans forum
 
ΠόρταλΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Επόμενο παιχνίδι

Εφημεριδες
Πρόσφατα Θέματα
» YΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΕΞΩ?????
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΤετ 17 Αυγ 2016, 15:22 από YIANNIS090807

» ?????
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΤρι 19 Φεβ 2013, 20:50 από Tropikano

» Πριμ δίχως όνομα στους παίκτες της ΑΕΚ
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 13:07 από nice view

» Απίστευτα πράγματα..
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΤρι 13 Μαρ 2012, 12:30 από nice view

» Πίτσα γενεθλίων!
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΚυρ 11 Μαρ 2012, 00:27 από nice view

» ΠΑΝΑΘΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΣαβ 25 Φεβ 2012, 13:53 από nice view

» «Οι βάζελοι νομίζουν ότι έγιναν Ολυμπιακοί»
ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; EmptyΤετ 22 Φεβ 2012, 09:07 από nice view

Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 380, στις Τρι 25 Μάης 2010, 19:41
Λεξεις Κλειδια
   Panathinaikos
Pao    Forum
   Green  fans
Panatha   Gate 13
 Panathinaikos
basket     volley
Panathinaikos  FC
Links


pao-google.com
Το πρασινο google

Greenvoice13
Η φωνη των παναθηναικων

La Curva Giallorossa
Roma fans



free web hostingHosting24.com web hosting

 

 ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vigor
Λεουρας
Λεουρας
vigor


Αριθμός μηνυμάτων : 549
Ημερομηνία εγγραφής : 13/08/2009
Ηλικία : 44
Τόπος : ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; Empty
19092011
ΔημοσίευσηΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ;

ΤΟ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΧΕΙ ΜΟΛΙΣ ΛΗΞΕΙ ΚΑΙ Ο MR MARFIN ΒΓΑΖΕΙ ΝΕΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, ΔΙΑΨΕΥΔΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑ, ΟΤΙ, ΔΗΛΑΔΗ, ΜΗ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΖΙΓΓΕΡ, ΘΑ ΑΠΟΣΥΡΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ! ΑΠΕΝΑΝΤΙΑΣ, ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΙΚΑ, ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΩΣ ΜΟΝΟ ΟΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΙΔΧΥΣΕΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ Η ΓΗΠΕΛ!

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΕΧΩ ΤΟΝΙΣΕΙ ΚΑΤ' ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ. ΟΜΩΣ, ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟ! ΞΕΚΑΘΑΡΑ, ΠΛΕΟΝ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΙΣΩ ΚΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ! Ο ΟΡΟΣ ΠΟΥ ΘΕΤΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΗΠΕΛ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑ ΜΕΝΑ, ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΛΟΓΙΚΟΣ. ΑΦΟΥ, ΚΥΡΙΕ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ, ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΑΠΟΡΡΕΕΙ ΚΑΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΗΣ ΠΑΕ ΠΡΟΣ ΤΗ ΓΗΠΕΛ, ΔΩΣΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΡΑΠΤΩΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΠΛΗΞΕΙΣ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΑΞΙΩΣΕΙΣ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗΣ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟ Η ΤΟ ΒΩΒΟ! ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ΑΥΤΟ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΙΛΟΓΟ ΤΟΥ.

ΚΑΙ ΕΝΩ ΟΛΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΤΖΙΓΓΕΡ (ΚΙ ΕΝΩ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΕΥΡΕΣ Η ΑΠΟΨΗ ΟΤΙ Ο ΤΖΙΓΓΕΡ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΕ ΣΤΟ ΒΓΕΝΟ) , ΞΑΦΝΙΚΑ, ΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ, ΣΚΑΕΙ ΜΥΤΗ Η "ΠΡΟΤΑΣΗ" ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ!!! ΟΜΩΣ, ΤΗΝ ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΥΤΗ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΕΝΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ (Ο ΙΔΙΟΣ ΔΗΛΩΝΕΙ ΜΑΝΑΤΖΕΡ) , ΧΩΡΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΑΡΑΒΑΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΝΗΞΗ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΡΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΚΤΟΞΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΕΠΙΠΕΔΑ ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ (ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ; ) . ΛΥΠΑΜΑΙ, ΟΜΩΣ, ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ, ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΥΣΠΙΣΤΟ. ΚΙ ΕΞΗΓΟΥΜΑΙ:

1) ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΗΓΕΤΗΣ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟ ΤΗΣ;

2) ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ (Η ΜΑΝΑΤΖΕΡ ΑΝ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ) ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΗΡΟΗ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΕΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΠΛΑΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΟΔΕΥΕΙ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΙΦΗ;

3) Ο ΤΣΑΚΑΣ ΔΙΩΧΘΗΚΕ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΟΤΑΝ ΜΑΘΕΥΤΗΚΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΚΗΝΥΓΑΝΕ ΤΑ ΜΙΣΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ!

4) ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΑΤΣΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ, ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΡΑΓΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!

5) Ο ΙΔΙΟΣ Ο ΤΣΑΚΑΣ ΥΠΕΠΕΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΕ ΑΡΚΕΤΕΣ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ:
Α) ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΠΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ.
Β) ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΗΔΗ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο 7ος Η Ο 10ος ΥΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ!
Γ) ΔΗΛΩΣΕ ΟΤΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝ ΑΠΟ ΠΟΥ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ (ΑΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ Η ΤΑ ΞΑΔΕΡΦΙΑ ΤΟΥ) ΟΥΤΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΑ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ Η ΠΡΟΤΑΣΗ.
Δ) ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΩΡΑ, ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΕΔΩΣΕ, ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΠΛΑΝΟ ΤΟΥ!

6) ΟΣΟΙ ΨΑΞΑΝΕ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ, ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕ Ο ΤΣΑΚΑΣ, ΕΙΔΑΝ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΔΙΚΟ ΤΗΣ DOMAIN NAME ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΠΡΟΧΕΙΡΟΤΗΤΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΗ ΓΕΝΙΚΑ!

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΑΦΕΥΓΟΥΝ. ΠΑΝΤΩΣ, ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΕΤΣΙ ΞΑΦΝΙΚΑ Η ΠΡΟΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΓΕΜΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΟΜΙΛΙΑΣ!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΦΗΜΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΤΖΙΓΓΕΡ ΝΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ, ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ. ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ, ΔΗΛΑΔΗ, ΟΤΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΑΒΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΑ ΤΟΥ ΤΖΙΓΓΕΡ (ΣΟΡΥ, ΤΟΥ ΒΑΡΔΗ) , ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΧΡΟΝΟ (ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΠΡΟΤΑΣΗΣ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ) , ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΕ!!!

ΥΓ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΟΣ ΜΕ ΤΟ ΤΖΙΓΓΕΡ, ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ: ΤΟ MEGA ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕ ΤΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΚΑ ΩΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΥΣΗ (ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ) . ΕΠΙΠΛΕΟΝ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΑΝΟΙΚΤΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ Η ΟΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΒΓΕΝΟ, ΩΣΤΕ ΟΤΑΝ ΣΚΑΣΕΙ Η ΦΟΥΣΚΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙ Η ΛΥΣΗ ΤΟΥ ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΩΣ Η ΜΟΝΗ ΒΙΩΣΙΜΗ!

ΥΓ2. Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗ ΕΧΕΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΑΒΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ, ΠΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, Ο ΒΑΡΔΗΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Μοιραστείτε αυτή τη δημοσίευση στο: reddit

ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ; :: Σχόλια

avatar
Απ: ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ;
Δημοσίευση Παρ 23 Σεπ 2011, 17:38 από YIANNIS090807
Η δεύτερη πρόταση του πρώτου σου υγ, είναι που με βασανίζει και μένα ρε Βάγγο.
Αν Βαγγέλη συνέβαινε να την έχει κάνει τη "μούφα" ο Βγενόπουλος, θα τον είχε ξεμπροστιάσει το Βαρδινογιαννέικο σε χρόνο dt! Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι Βαρδινογιάννηδες συναναστρέφονται -ως επί το πλείστον- με Σαουδάραβες. Αν πραγματικά ήθελαν να μάθουν αν είναι φερέγγυα η πρόταση, θα το μάθαιναν σε ελάχιστη ώρα. Άρα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να έχει κάνει ο Βγενόπουλος τέτοια δουλειά.
kokostur έγραψε:
Αν Βαγγέλη συνέβαινε να την έχει κάνει τη "μούφα" ο Βγενόπουλος, θα τον είχε ξεμπροστιάσει το Βαρδινογιαννέικο σε χρόνο dt! Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι οι Βαρδινογιάννηδες συναναστρέφονται -ως επί το πλείστον- με Σαουδάραβες. Αν πραγματικά ήθελαν να μάθουν αν είναι φερέγγυα η πρόταση, θα το μάθαιναν σε ελάχιστη ώρα. Άρα ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να έχει κάνει ο Βγενόπουλος τέτοια δουλειά.

Και ο MIG απο εκει τραβαγε κεφαλαια εχει γνωριμιες..Το θεμα ειναι οτι αν οντως ειναι σταχτη στα ματια ο πριγγιπας πρεςπει να δουμε ποιος εχει το συμφερον να εστησε ολα αυτα/??
Το εχει ο βγενοπουλος για να πει και καλα οτι ειναι η μονη λυση αυτος(κατι που το ξεραμε μηνες δλδ)
Η να το εχει ο Τζιγγερ, γιατι με αυτα και με αυτα ποσοι ξερουν οτι ο μονος ορος που απεμεινε ειναι η ΓΗΠΕΛ και δεν προκειτε να τον δεχτει ο Τζιγγερ?
Και βεβαια υπαρχει και η κουρτινα 3...ο τρελο-Τσακας να λεει αληθεια, οντως να υπαρχει πριγκιπας, να στειλει τα 20εκ...και να παθουμε πλακα ολοι μας Smile
Tropikano έγραψε:
Και ο MIG απο εκει τραβαγε κεφαλαια εχει γνωριμιες..
Δεν έχει παρτίδες με την Σαουδική Αραβία Αντώνη ο Βγενό, αλλά με τα Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα.
thanasis_ έγραψε:
Και βεβαια υπαρχει και η κουρτινα 3...ο τρελο-Τσακας να λεει αληθεια, οντως να υπαρχει πριγκιπας, να στειλει τα 20εκ...και να παθουμε πλακα ολοι μας Smile

Το οποιο προκρινεται ως το πιο πιθανο πλεον!!!!
Tropikano έγραψε:
thanasis_ έγραψε:
Και βεβαια υπαρχει και η κουρτινα 3...ο τρελο-Τσακας να λεει αληθεια, οντως να υπαρχει πριγκιπας, να στειλει τα 20εκ...και να παθουμε πλακα ολοι μας Smile

Το οποιο προκρινεται ως το πιο πιθανο πλεον!!!!


ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ Ο...ΠΡΙΓΚΗΨ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΗΣΥΧΑ Η ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ...ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!
vigor έγραψε:
Tropikano έγραψε:
thanasis_ έγραψε:
Και βεβαια υπαρχει και η κουρτινα 3...ο τρελο-Τσακας να λεει αληθεια, οντως να υπαρχει πριγκιπας, να στειλει τα 20εκ...και να παθουμε πλακα ολοι μας Smile

Το οποιο προκρινεται ως το πιο πιθανο πλεον!!!!


ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ Ο...ΠΡΙΓΚΗΨ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΒΙΤΡΙΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΗΣΥΧΑ Η ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ...ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ!!!

Δυστηχως δεν φανηκε πριγγηπας ,παμε για αλλα . Sad
Δυστηχως Ανντωνη τα αλλα ειναι...ο Αντρικος να τσακωνεται με το Γιαννακη...οποτε ας επιμεινουμε στον Τσακα λιγες μερες ακομη...εχει πιο πολυ πλακα Smile
 

ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΤΕ ΕΜΠΑΘΗ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΠΙΣΤΟΣ;

Επιστροφή στην κορυφή 

Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» Δεν είμαι επιζών, είμαι νικητής!
» ΕΙΜΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ
» «Δεν είμαι διχαστής»
» «Θα είμαι αμείλικτος…»
» «Είμαι πικραμένος...»

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
www.Green-Fans.com :: Blog :: To Blog του www.green-fans.com-
Μετάβαση σε: